Soru Mi5s mi S7 edge mi

Yakutmlh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi5s
Konular
12
2 yıllık mi 5s imi 3 yıllık bir s7edge ile değiştirmeli miyim? S7 edge temiz para vermeden degistircem sizin fikrinizi almak istedim

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
mi 5s den vazgeçmeyin hocam. kesinlikle. samsung lar bi süre sonra donmaya yavaslamaya kasmaya başlıyor. bilginize

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Mi 5s i gömmüşsünüz ancak bu cihazlar ilk çıktığında s7 edge mi 5s in 2 katı fiyata sahipti.

Oyla:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Mi5s de donma yavaşlama olmuyor yani oylemi :) şuan kullanan arkadaşların hepsi yavaşlama ve kasma sorunlarindan şikayetçi ve herkezde Root ve rom islerinden anlamiyor kimsede anlamak zorunda değil açıkçası root ve rom atmadikça da mi5s iflah olmuyor maalesef evet ilk ciktiginda fiyat olarak s7 edge 2 katıydı ama o zamandan bahsetmiyoruz malesef şimdi ki zaman için yorum yapıyoruz ve s7 edge daha sağlam ve stabil durumda bence sadece önceki yorumda dediğim gibi pil değişir ise şu gecirme olayı var ve birde s7 edgelerde kronik olan pembe çizgi sorunu var hepsinde olmuyor ama çoğu cihazda var

Oyla:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Aynen şuan için mi5s standart kullanıcıya uygun değil. Teknik işlem gerekiyor. Adam olması için.
maalesef bazı şeyler kagit üzerinde ki gibi olmuyor Apple i ne kadar sevmesemde adamlar yazılımın tillahı bence herşey yazılım demek 10-12 GB lik ramlere ciktik adamlar hala 3Gb larda sevmiyorum ios u insanı kisitliyor ve çok pahali bende zaten özgürlükten yanayim ama saygı duyuyorum açıkçası

Oyla:

NAGİSA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Alp Ac
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
8
maalesef bazı şeyler kagit üzerinde ki gibi olmuyor Apple i ne kadar sevmesemde adamlar yazılımın tillahı bence herşey yazılım demek 10-12 GB lik ramlere ciktik adamlar hala 3Gb larda sevmiyorum ios u insanı kisitliyor ve çok pahali bende zaten özgürlükten yanayim ama saygı duyuyorum açıkçası

Vallaha bunu diyen dilin bal yesin
1 gb ramli iPhone 6 da bile pubg oynanıyor ama androidde yok iphone da bu android kadar pil olacaktı şarj diye bir sıkıntı kalmazdı
Xs maxın bile 3100 mah pili var . Android şu yazılımı bir çözse herşey harika olacak ama .

Oyla:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Vallaha bunu diyen dilin bal yesin
1 gb ramli iPhone 6 da bile pubg oynanıyor ama androidde yok iphone da bu android kadar pil olacaktı şarj diye bir sıkıntı kalmazdı
Xs maxın bile 3100 mah pili var . Android şu yazılımı bir çözse herşey harika olacak ama .
hocam donanım olarak düşük tutuluyor e haliyle çok da pil tuketmiyor daha doğrusu herşey birbiriyle bağlı Apple koyamaz mi 4000 pil koyar ama onlar da emin olun istemiyordur 2-3 gün gitsin şarj şuan günlük hayatta sosyal medya kullanip sabah cikarip akşam şarja takmim ertesi günüde çıkarırım diyen nadir insan vardır Android'den pek bir cacık olmaz yazılım konusunda adımlar atılmıyor ki yazılımı performansla çözmeye çalışıyorlar yakın zamanda 12-14-16 diye gidicek ramler 8 çekirdekli işlemciler islemci hızlari desen 3ghz lere geldi sanırsın Bilgisayar topluyoruz herkes android i ucuz diye alırdı Apple yanında ama şuan öyle bişeyde kalmadı maalesef sonumuz hayır olsun

Oyla:

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Android ne kadar güncellenirse güncellensin çekirdek sürekli aynı topluca bi yeniliğe gidilmiyor gün geçtikce sistem gereksinimleri yükseliyor buna bağlı olarak her gelen güncelleme ile cihaz artık yetersiz gelmeye başlıyor. Bu da üretici firmalara yarıyor bir telefonun ömrü 5 yıl iken 2yıla çekilfi hatta 1yıla çekildi tüketim çılgınılığı o yüzden ne gelen güncellemenin stabiliteyi arttırması nı bekleyin nede ilk gün kullandığınız gibi kullanmayı eskiden firmalar güncellemeleri külfet olarak görürlerdi şimdi eskitme politikasının uygulama noktası olarak görüyorlar

Oyla:
Üst Alt