Rom mi5s lineage os 14.1 kurulum yapamıyorum.

selamnaber

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi5s
Konular
4
Arkadaşlar romu attım ancak bu cihaz sıfırlandı. devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir google hesabı ile oturum açın uyarısı alıyorum.

yeni bir google hesabı kurup devam etmek istiyorum ama atlamak mümkün değill. ne yapmalıyım?

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Arkadaşlar romu attım ancak bu cihaz sıfırlandı. devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir google hesabı ile oturum açın uyarısı alıyorum.

yeni bir google hesabı kurup devam etmek istiyorum ama atlamak mümkün değill. ne yapmalıyım?
Cihazda twrp var ise miui pro kurun açılışta google hesabı isyemiyor diye biliyorum ordan çözersiniz olayı

selamnaber

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi5s
Konular
4
Cihazda twrp var ise miui pro kurun açılışta google hesabı isyemiyor diye biliyorum ordan çözersiniz olayı

Hiç e posta girmeden atlamak gibi bir seçenek yokmuş, dediğiniz yöntemle kurulum yapılabiliyor. Teşekkür ederim yanıt için. İyi akşamlarınız olsun.

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hiç e posta girmeden atlamak gibi bir seçenek yokmuş, dediğiniz yöntemle kurulum yapılabiliyor. Teşekkür ederim yanıt için. İyi akşamlarınız olsun.
Sorununuz çözüldüyse sıkıntı yok hocam iyi akşamlar

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
Sorununuz çözüldüyse sıkıntı yok hocam iyi akşamlar
hocam acıl yardımcı olurmusun lineageos romu yükledim lineage logosundan sonra telefon kapanıp twrp ekranı açılıyor nerde hata yaptım firmware son sürüm flashladım yardımcı olurmusun

Üst Alt