Yardım Mi5S Instagram Story Sorunu!!

barskalay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi5S
Konular
1
İyi günler herkese şu 2 gündür yaşadığım sorundan bahsedeceğim. Instagram veya normal kameradan çektiğim videoları storye atınca lag oluyor ve video acayip kasıyor. Benden başka yaşayacan var mı bu sorunu?
Instagram story kısmını aktif olarak kullanan birisiyim bu konu canımı sıkmaya başladı var mıdır bı çözümü

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Bende en ufak bir sorun olmadı şimdiye kadar bence yazılımsal sıkıntıların var bir fastboot rom at kendine gelsin cihaz bence

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bende en ufak bir sorun olmadı şimdiye kadar bence yazılımsal sıkıntıların var bir fastboot rom at kendine gelsin cihaz bence
mi mix de de eskiden oluyordu bu problem sonraki güncellemeler le düzeldi peki hangi rom yüklü telefonunuzda

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
yani kaybedecek birşeyiniz yoksa format at demekten başka bir çare gelmiyor aklıma bu sorun için tabi uygulamayı silip tekrar yüklemeyi denedikten sonra.

Oyla:

blackrow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
DoğuHan
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
16
aynı sorun bende de mevcut miui 10 kullanıyorum telefon mi 5

Oyla:

Blackero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kerem
Cihazım
Mi5S
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Aynı sorundan bende muzdaribim. Mi 5s MIUI 9 global stabil kullanıyorum. Hikayeler de aşırı lag ve kalite sorunu var. Çok fazla rom denedim hepsinde yaşadım aynı sorunu. Google tabanlı romlarda sorun yok fakat onlarda stabil değil. Korsan modifiyeli Instagram apk larında lag sorunu yok fakat yinede 240p gibi bir çözünürlüğe düşüyor. Gerçekten çok canımı sıkmaya başladı telefonu satacağım çözüm bulamazsan.

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Mi 5x te de aynı problem mevcut. Önceden böyle değildi iki haftadır böyle. Telefonda her hangi bir güncelleme yapmadım ama uygulama güncellemesinden sonra oldu diye düşünüyorum. Çok kötü bir şey video ya da boomerang tarzı şeyler lag lı. Nasıl düzelecek en ufak fikrim yok. Videoyu çekiyorsun ön izleme süper takılma falan yok ama video yüklendikten sonra lag lı oynatıyor.

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Aynı sorundan bende muzdaribim. Mi 5s MIUI 9 global stabil kullanıyorum. Hikayeler de aşırı lag ve kalite sorunu var. Çok fazla rom denedim hepsinde yaşadım aynı sorunu. Google tabanlı romlarda sorun yok fakat onlarda stabil değil. Korsan modifiyeli Instagram apk larında lag sorunu yok fakat yinede 240p gibi bir çözünürlüğe düşüyor. Gerçekten çok canımı sıkmaya başladı telefonu satacağım çözüm bulamazsan.
Mi 5s de bende aynı romu kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Hikayeler Seri ve kaliteli bende. Veri tasarrufu mu açık acaba instagram ayarlarında. Birde wifi ayarlarında veri kullanımını azaltma seçeneğin mi açık bakarmısın.

Oyla:

Blackero

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Kerem
Cihazım
Mi5S
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Mi 5s de bende aynı romu kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Hikayeler Seri ve kaliteli bende. Veri tasarrufu mu açık acaba instagram ayarlarında. Birde wifi ayarlarında veri kullanımını azaltma seçeneğin mi açık bakarmısın.
Önerimiz için teşekkür ederim dediklerinize baktım kapalı zaten. Acaba bende neden böyle oluyor sadece MIUI romlarda sıkıntı var.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben bir ara Kernek denemiştir sonra sildim ama acaba o yüzden mi oldu diğer arkadaşlar sizde Kernel ile oynadınız mı?

Oyla:
Üst Alt