Soru Mi5s Ekran Sarı Leke

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
merhabalar

Mi5s ekranın sol üst kenarda bir sarı leke farkettim. 1 buçuk senedir kullanıyorum ama daha önce farketmemiştim birden gözüme çarptı. Çok büyük değil beyaz renklerde belli oluyor. Sizde garantiye göndermeye değermi. İlerde büyük soruna sebep olurmu.

onuroztepir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi mi9se
Meslek
Askeri Personel
Konular
0
garantili cihazlarda ekran değişimi yapılıyor bu durumda ve garanti karşılıyor. zamanla sarı leke büyür.

Oyla:

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
Delta garantili cihaz ama ufak bir sarı lekeden dolayı garantiye yollayıp ekran değiştirirsem acaba ekrandan olurmuyum diye düşündüm. Yani daha büyük sorunlar oluşturursa diye. Dokunmatik sorunu parmak izi sensörü sorunu kamera v.s

Oyla:

onuroztepir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi mi9se
Meslek
Askeri Personel
Konular
0
çok göze görünen bir şey değilse bir süre daha kullan derim hocam. sarı leke sorunu cihaz ısınmasından dolayı kaynaklanıyor. delta servis ne kadar iyidir bu konularda bilgim yok ama garanti dahilinde oluyor bu sorun değişim sonrası pek sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum yinede.

Oyla:

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
Peki çok teşekkür ederim. Askere gideceğim gideceğim sırada göndermem daha mantıklı benim için. Yani uzun zamandır farketmedim dikkatli bakınca farkettim az önce. yarım çember şeklinde yani içi sarı olmamış. Çok hızlı büyümezse sanırım dikkat bile çekmez

Oyla:
Üst Alt