Mi5s Ekran koruyucu

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
merhabalar

Arkadaşlar yeni mi5s aldım ve 2.5d ekrana özel bir koruyucu bulmaya çalışıyorum. Dafoni diye bir marka var fiyatı baya yüksek acaba bu uygunmudur. Ekranı tamamen kapatan bir koruyucu alan oldumu sağlam cam koruyucu.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
merhabalar

Arkadaşlar yeni mi5s aldım ve 2.5d ekrana özel bir koruyucu bulmaya çalışıyorum. Dafoni diye bir marka var fiyatı baya yüksek acaba bu uygunmudur. Ekranı tamamen kapatan bir koruyucu alan oldumu sağlam cam koruyucu.

:) Yuhh Diyeceğim Bi Fiyat. AliExpres İle Daha Uyguna Alabilirsiniz.

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
Aliexpress filan çok bekletir. gitti gidiyor gibi bir yerden alıcam. Varmı öneriniz kllananlar filan

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Aliexpress filan çok bekletir. gitti gidiyor gibi bir yerden alıcam. Varmı öneriniz kllananlar filan

Ben bugün n11 üzerinden aldım 25 tl ye slikon kılıfla birlikte çok fark olacağını sanmıyorum zamanında iphone için tonla para verip aldığım camla 10 tl lik cam arasında pek bi fark yoktu

hasansengun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Şengün
Cihazım
Mi5
Konular
2
Hepsi Burada Com dan aldım adamlar dalga geçer gibi ufacık ekran koruyucu yollamışlar verdim veriştir olan bizim paraya oldu. İade talebine aynen şu şekilde yazdım ;

++++
ekran filminin Mi 5s ile alakası yok ekrana ufak geldi ne olacak şimdi ??? Niçin alakasız ürün satıyorsunuz ki ? Bir de ürün stoktan kalkmış.He halde bir tane enayi bulduk gönderdik diyorsunuz şimdi kim uğraşacak bunu kargoya ver tekrar falan yazık.
+++

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Hepsi Burada Com dan aldım adamlar dalga geçer gibi ufacık ekran koruyucu yollamışlar verdim veriştir olan bizim paraya oldu. İade talebine aynen şu şekilde yazdım ;

++++
ekran filminin Mi 5s ile alakası yok ekrana ufak geldi ne olacak şimdi ??? Niçin alakasız ürün satıyorsunuz ki ? Bir de ürün stoktan kalkmış.He halde bir tane enayi bulduk gönderdik diyorsunuz şimdi kim uğraşacak bunu kargoya ver tekrar falan yazık.
+++

Sana küçük yollamışlar bana mi5s plus yolladılar bugün tel düştü :(

hasansengun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Şengün
Cihazım
Mi5
Konular
2
İlgili konumdan ilgili ürünlere bakabilirsiniz.
http://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi-5-5s-5s-plus-redmi-pro-note-3-4-kirilmaz-ve-kilif.9614/

Mi 5s cam koruyuculari ekrandaki kavisten dolayı camı tam kavramamaktadir.
Yazını okuyunca dikkatlice baktım ama ben bir bombe göremedim gözle görülür bir şey değil heralde veya ben bakan kör oldum :) şaka bi yana sıkıntılı bir durum ozaman ben boşuna mı atar gider yaptım hepsiburada com a :D

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
Yazını okuyunca dikkatlice baktım ama ben bir bombe göremedim gözle görülür bir şey değil heralde veya ben bakan kör oldum :) şaka bi yana sıkıntılı bir durum ozaman ben boşuna mı atar gider yaptım hepsiburada com a :D
Aslında boşuna değil bende telefonla beraber aldım kabak gibi boşluklar var sonuçta uyumlu diye gönderiyorlar boşluk kalır demiyorlar bildiğin yanıltıyorlar insanı

Üst Alt