Yardım Mi5s bozuldu. Telefon onerisi

Av.burak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mı 5s
Konular
4
Arkadaşlar selamlar maalesef 3 yılı aşkın süredir kullandığım mi5s telefonumu bataryasını değiştirirken çöp ettim. Şu anda da acil telefon ihtiyacım var. Ben normal bir kullanıcıyım ve rom atma vs gibi işleri bilmiyorum ve isim yoğun olduğundan bu tarz meselelerle ugrasabilecegimi de sanmıyorum. Fakat bir telefonun internette gezinirken ya da uygulamalari kullanırken takilmamasi yani stabil ve hızlı çalışması benim için en önemli konu. Bunun yanında bataryasinin zaman geçse de beni en az 1 gün çıkarması ikinci en önemli konu. Kamerayı çok kullanan biri değilim fakat anı yakalamak adına iş gorurse hayır demem tabiki. Araştırmalarım sonucunda kafamda üç model var ve bu telefonlar öncelik sırasıyla şunlardır: 1-) meizu 16th 2-) iPhone 7 3-) redmi note 8 pro. iPhone'u bu sıraya koymamain nedeni hala hızlı calismasi ve stabil olması ayrıca 2-3 sene beni sıkıntısız idare edeceğini düşünmem ayrıca daha önce hiç iPhone kullanmadım ve denemek istiyorum fakat batarya performansı ve diğerlerine nazaran fiyat/performansı oldukça düşük. Redmi note 8 pro yu 3. Sıraya koymamain sebebi ise zaten 3 küsur senedir bu markayı kullanmam ayrıca biraz bana boyut olarak büyük gelmesi ve kasa olarak (bence) sık durmaması. Gelelim en büyük adayimiza yani meizu 16 th a farklı telefonları kullanmayı seviyorum ve 2100 TL gibi bir rakama çok iyi donanımı olduğunu düşünüyorum fakat bir sorun yasadigimda muhatap olarak kim var kim yok belli değil ve bunun başıma bela olmasından korkuyorum. Biliyorum biraz uzun bir yazı oldu ama cevaplayabilirseniz sevinirim çünkü acil telefon ihtiyacım var en geç 1 hafta içinde telefon temin etmeliyim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu konuya cevap yazılıyordu?

Av.burak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mı 5s
Konular
4
Bu konuya cevap yazılıyordu?

Ben konu başka bir arkadaşın konusu olduğu için meşgul etmek istemedim orayi. Birazdan da oradan sileceğim.

Üst Alt