Çözüldü Mi5s Arka kasa yamuldu.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Mi5s telefon yan kısmından darbe yemesi sonucu ses tuşlarının olduğu kısım yamuldu. Tuşlar boşta kalıyor.
Darbeden sonra telefonu kapattım. Açtıktan sonra pin kodu isteme ekranı geliyor ve pin kodu giremiyorum. Kulaklık yerini kapatmayın diye uyarı çıkıyor hep. Malesef telefon şebekede çalışmıyor. Başka telefondan aradım ulaşılmıyor. Onarım için nereye göndermem gerek telefonu yardımcı olur musunuz
Bayram arefesi telefonsuz kaldık.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Mi5s telefon yan kısmından darbe yemesi sonucu ses tuşlarının olduğu kısım yamuldu. Tuşlar boşta kalıyor.
Darbeden sonra telefonu kapattım. Açtıktan sonra pin kodu isteme ekranı geliyor ve pin kodu giremiyorum. Kulaklık yerini kapatmayın diye uyarı çıkıyor hep. Malesef telefon şebekede çalışmıyor. Başka telefondan aradım ulaşılmıyor. Onarım için nereye göndermem gerek telefonu yardımcı olur musunuz
Bayram arefesi telefonsuz kaldık.

Merhabalar Taha Bey ,

Cihazınızın garantisi servimise ait ise , göndermeniz halinde teknik birimimizin incelemesi sonucunda tarafınıza yardımcı olunacaktır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Merhabalar Taha Bey ,

Cihazınızın garantisi servimise ait ise , göndermeniz halinde teknik birimimizin incelemesi sonucunda tarafınıza yardımcı olunacaktır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
Evet Delta garantili cihazım. Cihazı Delta serivisinin Malatya şubesine teslim ettim. Onlar size gönderecek sanırım.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
Evet Delta garantili cihazım. Cihazı Delta serivisinin Malatya şubesine teslim ettim. Onlar size gönderecek sanırım.
Merhabalar ,

Bölge servisimiz tarafından size bir form numarası verilmekte , numarayı özel mesaj yoluyla tarafımıza iletebilirmisiniz.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Merhabalar ,

Bölge servisimiz tarafından size bir form numarası verilmekte , numarayı özel mesaj yoluyla tarafımıza iletebilirmisiniz.
Form numarası malesef yok elimde. Bana verilen kağıtta sadece cihazımın bilgileri var. "imei, güvenlik kodu, teslim tarihi, cep nu ve şikayet bilgileri " sadece bu bilgiler var. Zaten sitenizden arıza takip kısmına girince "Sistemde profilinizde belirttiğiniz Telefon Bilgileri ile eşleşen bir ürün kaydı bulunamadı." diyor. Bayramdan 2 gün önce teslim ettim cihazı. Bana araya bayram girdiği için bayramdan sonra göndereceklerini söylediler.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Form numarası malesef yok elimde. Bana verilen kağıtta sadece cihazımın bilgileri var. "imei, güvenlik kodu, teslim tarihi, cep nu ve şikayet bilgileri " sadece bu bilgiler var. Zaten sitenizden arıza takip kısmına girince "Sistemde profilinizde belirttiğiniz Telefon Bilgileri ile eşleşen bir ürün kaydı bulunamadı." diyor. Bayramdan 2 gün önce teslim ettim cihazı. Bana araya bayram girdiği için bayramdan sonra göndereceklerini söylediler.
Merhabalar ,

Özel mesaj yoluyla imei numaranızı tarafımıza iletebilirmisiniz. Tarafınıza hızlı bir şekilde yardımcı olmak isteriz.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Merhabalar ,

Özel mesaj yoluyla imei numaranızı tarafımıza iletebilirmisiniz. Tarafınıza hızlı bir şekilde yardımcı olmak isteriz.
Arıza takip sistemine kayıt düşmüş bugün. Form numarasını gönderdim.

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Merhabalar Taha Bey ,

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis
Cihaz neredeyse 1 haftadır serviste ama halen kimse arayıp bilgilendirme yapmadı ücret konusunda.

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Cihaz neredeyse 1 haftadır serviste ama halen kimse arayıp bilgilendirme yapmadı ücret konusunda.
Merhabalar Taha Bey,

Konu hakkında Bölge servisimiz ile görüşme sağlamaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

Saygılarımızla
Delta Teknik Servis

Üst Alt