Yardım mi5s arka kamera çıkması

alayeri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Merhabalar telefonun arka kamera lensi üzerinde parmak izini andıran lekeler var haliyle kamera hoşuma gitmiyor. Telefoncuya götürdüm muhtemelen nem almış diyor kamera lensi değişecek ama elinde yok bul gel takalım dedi. Elinde mi5s kamera çıkması veya atıl durumda olan mi5s var mı kimsede.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Forumda parça temini yapan arkadaşlar var ayrıca o arkadaş sıcak hava tabancası ile nemi neden kurutmuyor da senden parça bul gel diyor dikkatli ol hocam
Selametle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde maşallah bizim bu telefonlar taş gibi çıktı ne eskiyor ne bişey oluyor ya halen daha bildiğin makineli saydiriyor

Oyla:

alayeri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Yeni olan bir şey değildi aslında bu uzun zamandır var bu aralar canımı sıkmaya başladı.

Ekli dosyalar

• IMG_20190410_142332.jpg
    IMG_20190410_142332.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 22
Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Yeni olan bir şey değildi aslında bu uzun zamandır var bu aralar canımı sıkmaya başladı.
Hocam bence sizde telefonu en azından kamerasına müdahale edecek kadar açabilirsiniz kendiniz bir deneyimleyin derim bakarsiniz olur leke gitmiş olmadı bir bahane ile yeni telefon alırsınız (ama bana sövmek yok) inisiyatif sizde
Selametle hocam

Oyla:

alayeri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Hocam bence sizde telefonu en azından kamerasına müdahale edecek kadar açabilirsiniz kendiniz bir deneyimleyin derim bakarsiniz olur leke gitmiş olmadı bir bahane ile yeni telefon alırsınız (ama bana sövmek yok) inisiyatif sizde
Selametle hocam
:) Sorun yok hocam. Ben arka kasa üzerinden sanıyordum sorunu hatta camı da sipariş geçtim geldi. Açtım telefonun kasasını ama o zaman farkettim camdan olmadığını ondan sonra telefoncuya götürdüm. Telefonumdan aşırı memnunum (bu olay haricinde) hanım nazar etti telefona :D (ona da mi a2 aldık bu arada)

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
:) Sorun yok hocam. Ben arka kasa üzerinden sanıyordum sorunu hatta camı da sipariş geçtim geldi. Açtım telefonun kasasını ama o zaman farkettim camdan olmadığını ondan sonra telefoncuya götürdüm. Telefonumdan aşırı memnunum (bu olay haricinde) hanım nazar etti telefona :D (ona da mi a2 aldık bu arada)
Eee hocam nede olsa
MIUI candır Mİ canan MİX krallll
Güle güle kullanın cihazları
Selametle

Oyla:
Üst Alt