Alış Mi5s Arıyorum

Keyfekeder

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci (Üni)
Konular
18
Selamlar tercihen Sakarya civarı mi5s arıyorum fakat nakit olarak değildde takas olarak alacağım şuan kullanmakta olduğum orta seviye oyuncu bilgisayarı ve üstüne bir miktar para ile takas yapmak istiyorum ilgilenenler özelden yazabilir.

Cheops

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
AYDIN ATMACA
Cihazım
YOK
Konular
7
Selamlar tercihen Sakarya civarı mi5s arıyorum fakat nakit olarak değildde takas olarak alacağım şuan kullanmakta olduğum orta seviye oyuncu bilgisayarı ve üstüne bir miktar para ile takas yapmak istiyorum ilgilenenler özelden yazabilir.
Farklı modele bak istersen, Son zamanlarda hata verdiğini okuyorum... Özellikle parmak izi okuyucusu çalışmıyormuş güncellemelerden sonra... Bende onu düşünüyordum vazgeçtim :( :( :(

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Farklı modele bak istersen, Son zamanlarda hata verdiğini okuyorum... Özellikle parmak izi okuyucusu çalışmıyormuş güncellemelerden sonra... Bende onu düşünüyordum vazgeçtim :( :( :(

Sayın Hocam Özellikle Miui 9'da Parmak izine daha Cok önem verildi Gelen güncellemede . mm~~

burhanozdes

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
iyi
Cihazım
Mi6
Meslek
Cereyancı
Konular
10
ben mi6 alacağım için elimdeki 3 aylık mi5s i satıyorum sana satayım takas olmadan

Keyfekeder

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci (Üni)
Konular
18
ben mi6 alacağım için elimdeki 3 aylık mi5s i satıyorum sana satayım takas olmadan
malesef nakitim yok takaslık arıyorum redmi note 3 pro ve mi4 ardından artık mi5s e geçiş yapmak istiyorum

Keyfekeder

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci (Üni)
Konular
18
orta tuş çok hoşuma gidiyor tıpkı iphonelerdeki gibi :D

Üst Alt