Çözüldü Mi5'im 3. defa aynı sorundan servise gidecek

human1st87

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orhan
Cihazım
Mi5
Konular
1
Herkese selamlar foruma yeni üye oldum.
Geçen sene şubat ayında aldığım Mi5 32gb telefonum bu sene içinde 2 defa açılmama (şarja tepki vermiyor) servise gitti, ve bugün aynı sorun yine karşıma çıktı.
Servise her gittiğimde içerde kavga-dövüş, bağrışan insanlar vardı (örneğin biri yazılımsal problem sebebiyle götürdüğü telefonun servis tarafından bozularak sıvı teması dendiğini iddia ediyordu) internet yorumlarında da çok fazla şikayet var ilgili servis hakkında.
Telefonun değişimini talep etmek istiyorum da başıma bir film getirirler diye çekinmiyor değilim!
Nasıl bir yol izlemeliyim?
Değişim istersem sıfır telefon mu veriyorlar yoksa kullanılıp iade edilmiş telefonlardan mı?
Para iadesi istersem (1100 lira) kesinti oluyor mu?

ustura42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İhsan
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Geçen sene şubat ayında aldığım Mi5 32gb telefonum bu sene içinde 2 defa açılmama (şarja tepki vermiyor) servise gitti, ve bugün aynı sorun yine karşıma çıktı.
Servise her gittiğimde içerde kavga-dövüş, bağrışan insanlar vardı (örneğin biri yazılımsal problem sebebiyle götürdüğü telefonun servis tarafından bozularak sıvı teması dendiğini iddia ediyordu) internet yorumlarında da çok fazla şikayet var ilgili servis hakkında.
Telefonun değişimini talep etmek istiyorum da başıma bir film getirirler diye çekinmiyor değilim!
Değişim istersem sıfır telefon mu veriyorlar yoksa kullanılıp iade edilmiş telefonlardan mı?
Hocam malum servis ise üstüne bir bardak soğuk su iç. Her şeye bir cevapları ve bahaneleri var. Müşteri memnuniyeti sözüm ona hat safhada !!!!!

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Para iadesi istiyorsan eğer thh ye git hocam. Iade hakkın doğmuş zaten kanuna göre. 3-4 ay beklersin ancak. Geçmiş olsun

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Para iadesi olsa şu anda Mi5 seviyesinde 1100 tl ye telefon kalmadı.

human1st87

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orhan
Cihazım
Mi5
Konular
1
Para iadesi olsa şu anda Mi5 seviyesinde 1100 tl ye telefon kalmadı.

Abi zaten önceliğim aynı telefonu alabilmek, olmadı para iadesi alır üstüne para ekler bir üst model alırım. Her 3 ayda bir servise gidip 2-3 hafta beni tuşlu nokia'ya mecbur eden telefondan umudumu kestim....

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Abi zaten önceliğim aynı telefonu alabilmek, olmadı para iadesi alır üstüne para ekler bir üst model alırım. Her 3 ayda bir servise gidip 2-3 hafta beni tuşlu nokia'ya mecbur eden telefondan umudumu kestim....
Hocam ayni telefonu alman imkansıza yakın bisey. Mi5 piyasada yok çünkü. Ha şöyle olur belki. Ayni telefonu alırsınız ama emin olun o mi5 sıfır olmaz. Bende sizinle ayni durumdayım ve kara kara düşünüyorum. Çünkü şimdiki amiral gemileri min 3000 tl. Tekrardan geçmiş olsun

Üst Alt