Rom Mi5 yavaşlık sorunu.

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
Merhaba
3 yıldır mi 5 kullanıyorum bu süreçte bir çok rom kullandım ama miui arayüzünü sevdiğim ve alıştığım için mi.eu rom kullandım genellikle fakat miui 10 yüklemesini
yaptığımdan beri 1-1,5 yıldır telefonda kasmalar olmaya başladı yani sıfırdan kurulum yapsamda kasma ve takılmalar oluyor. Aosp tabanlı romlara geçiyorum telefon kanatlanıp uçuyor ama alışamıyorum ve tekrar miui rom yüklüyorum.Hız konusunda memnun olabileceğim miui tabanlı bir rom tavsiyeniz olurmu.

teşekkürler.

rahim55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
rahim
Cihazım
xaomi mi5
Konular
5
Merhaba
3 yıldır mi 5 kullanıyorum bu süreçte bir çok rom kullandım ama miui arayüzünü sevdiğim ve alıştığım için mi.eu rom kullandım genellikle fakat miui 10 yüklemesini
yaptığımdan beri 1-1,5 yıldır telefonda kasmalar olmaya başladı yani sıfırdan kurulum yapsamda kasma ve takılmalar oluyor. Aosp tabanlı romlara geçiyorum telefon kanatlanıp uçuyor ama alışamıyorum ve tekrar miui rom yüklüyorum.Hız konusunda memnun olabileceğim miui tabanlı bir rom tavsiyeniz olurmu.

teşekkürler.
valla usta sizinle aynı sıkıntıları yaşayan birisi olarak şuan MI5 Global_V8.2.2.0.NAAMIEB 7.0 kullanmaktayım....gayet güzel gidiyor şuan... 176.000 antutu puanı aldı gayet iyi.... pixel experience rom 185.000 almıştı müthiş bir fark yoktu aralarında...sonuçta miui şuan iyi akıyor zamanla buda çok şişerse tekrar pixel experience roma dönebilirim... işin özü güncellemelerle makinaları büyük ölçüde bitiriyorlar...

Shewky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şevki Akdemi
Cihazım
Mi2
Konular
4
Aynı sorunu ben de yaşıyorum ama Miui'ye değer :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt