Mod Mİ5 VE Mİ5 Prime İçin Twrp

bora12

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bora
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
1
Arkadaşlar Burada Bir Kaç Arkadaş TWRP Paylaşmış İndirdim Ve Kurdum Telefonuma Bilin Bakalım Ne Oldu TWRP Bozuk Çıktı 2 TWRP de ve 6 saat boyunca düzeltmeye Uğraştım düzelttim ayriyeten

Bana Ve Yardımcı Olan Kişilere Bu Zevki Tattıran Arkadaşlara Teşekkürlerimi İletiyorum

(TEK YAŞAYAN BEN DEĞİLİM BAŞKALARI DA YAŞAMIŞ YOK SENDE SIKINTI VAR DEMEYİN !)

sifre sorunca iptal edin,wipe format data yapin baska seye gerek yok

Telefonu Açılmayanlar MİFlash2015 ile fastbootdan Rom Atsın Telefon Açılacak Kurulumu Yapın Sonra Yüklediğim TWRP Fastbootan Kurun TWRP Açılacak hafızayı görmeyecek wipe format data yapın yeniden sıfırlansın rom kurulumu tekrar yapın (PC İşimiz Yok Direk Format Reboot Ondan Sonra Systemi Seçin Bi Kapansın Sonra İstediğiniz EU Rom İndirin Veya Pc indirip telefona aktarın sizin kararınız ondan sonrası kolay zaten)

Ekli dosyalar

• ZCX-TWRP_MI5_Gemini_20161023.zip
    20,7 MB · Görüntüleme: 14

Sublevel35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sublevel35
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
8
Arkadaşlar Burada Bir Kaç Arkadaş TWRP Paylaşmış İndirdim Ve Kurdum Telefonuma Bilin Bakalım Ne Oldu TWRP Bozuk Çıktı 2 TWRP de ve 6 saat boyunca düzeltmeye Uğraştım düzelttim ayriyeten

Bana Ve Yardımcı Olan Kişilere Bu Zevki Tattıran Arkadaşlara Teşekkürlerimi İletiyorum

(TEK YAŞAYAN BEN DEĞİLİM BAŞKALARI DA YAŞAMIŞ YOK SENDE SIKINTI VAR DEMEYİN !)

sifre sorunca iptal edin,wipe format data yapin baska seye gerek yok

Telefonu Açılmayanlar MİFlash2015 ile fastbootdan Rom Atsın Telefon Açılacak Kurulumu Yapın Sonra Yüklediğim TWRP Fastbootan Kurun TWRP Açılacak hafızayı görmeyecek wipe format data yapın yeniden sıfırlansın rom kurulumu tekrar yapın (PC İşimiz Yok Direk Format Reboot Ondan Sonra Systemi Seçin Bi Kapansın Sonra İstediğiniz EU Rom İndirin Veya Pc indirip telefona aktarın sizin kararınız ondan sonrası kolay zaten)

Sublevel35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sublevel35
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
8
faydali bilgi teşekkürler,bir cok twrp denedim,olmamisti bir de bunu deneyeyim