mi5 TWRP dokunmatik sorunu ve Miui8 yükleme

karkass

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
karkass
Cihazım
mi5
Konular
3
Mi5 (miui 7.2.13.0 | stabil) telefonumda bir kaç sorun yaşadım.
sürekli işletim sistemi hatası veriyor, sistem durdu vs uyarıları çıkıyordu, en son parmak izi okuyucu çalışmamaya başladı, baktım ayarlardan parmak izi menüsü falan da yok. biraz panikledim, fabrika ayarlarına çekeyim dedim.

Sonradan hem root yapayım hem miui8 rom kurayım diye düşündüm.

(daha önce hiç denememiştim rootlama işlemini ve twrp modunda açmayı) Forumdaki ilgili konuları inceledim, denedim, fakat nerede hata yaptığımı yada neden başarılı olamadığımı anlayamadım. twrp ( ) moduna aldığımda dokunmatik çalışmıyor. root işlemi başarısız oldu.
(işlemleri buradan takip ettim : http://forum.miuiturkiye.net/konu/t...ot-twrp-araclar-for-mi-5-pro.6222/#post-62788 )

tlf şu an stabil çalışıyor ama root'layıp miui8 kurmak istiyorum?

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

(Not : unlock işlemi için yine forumdaki ilgili konulardaki adımları uyguladım, indirdiğim uygulamada unlock işlemine gerek yok mesajı aldım)

Son düzenleme:

2A2B

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguzhan
Cihazım
mi5
Konular
0
bu sorunu bende yasadım en güncell miui kullanırken twrp 3101 kabul edilmiyor yada başka bir sürümü bunlar android 6 için sanırım bu siteden bi normal twrp var bide zxc diye twrp var zxc yi kurdum tamamen çalısıyor sadece dilini ingilizce yapman lazım bu çince 2 sn sürmez dil değiştirme sorunu yaşayanlar android 7 de bunu kursunlar

Üst Alt