Sohbet Mİ5 Satış Politikası

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Merhaba;
Forumda belki paylaşmışımdır hatırlamıyorum. Nisan ayı için Çin yolculuğu var bize de kısmet olursa Mİ5 PRO modeline sebeplendik ama maalesef olmuyor sanırım . Müşteri temsilcileri bile satış tarihini söylemiyor ve belirsizliğini koruyor. Eğer o aya kadar çıkmaz ise 64gb modelini alacağım ancak onun da siyah rengi yok. Şatışta sadece beyaz var. Bu olay beni 64gb siyah mi4 bulamadığım zamana götürdü. Acaba neden niye düşünüyorum. Bakalım kısmet belki nisan ayına kadar satışa sunulur da benim de içimde sevgi boluncukları patlar :) Benim duyduğum (doğruluğundan emin değilim) lansman tarihinden 1-2 ay kadar öncesinden Mİ5 üretim hazırlıklarının başladığı ve hatta anakartlarının FOXCONN fabrikalarında dizildiği yönündeydi. Bende ilk satışta güzel şeyler olacak diye beklemiştim olmadı işte. Aynı durum sanırım Mİ4S içinde geçerli onunda sadece şampanya rengi satışta. Nisan ayının ortasına kadar kısmetde varsa olur olmazsa alıcaz 64 lük beyaz bakıp bakıp siyahına iç geçiriz mi4 de olduğu gibi. Bu renk konusunda hep hayal kırıklığı yaşıyorum. Mi4C aldırdığım zaman da havaalanında bir tane telefonu çalmışlardı. Bende kendim için gri istemiştim çalınan telefon gri modeldi.Bana mavi kalmıştı onu kullanıyordum. Telefonları satacağım zaman açtım baktım ki birisi gri. Çalınan abimin kendisi için aldığı gri telefonmuş. Renk tutturma konusunda şansım bu kadar yani :):)

Adminlerim sizden bir ricam sistemde sorun olmadan önce konu ön ekinde Sohbet seçeneği var idi tekrar ekleyebilir misiniz?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam siyah renk sadece 128GB'lık exclusive versiyona özel olarak üretilecek. Yani 64'lk ve 32'lik modellerde maalesef siyah renk olmayacak... :( Siyah renk mi serisi cihaz kullanmak gerçekten ayrıcalık haline geldi.

Konu önekini de ekledim :)

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
125
cantara bende yapmıştım sanırım aynı anda aynı işemi yapmaya çalıştık.. :)

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ürün özelliklerinde olacağı söylenmiş yada ben öyle anlamışım :( Hocam sırf merakımdan sordum çıkacakmış siyah :):)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Mi 3 de de bu heyecanı yaşamıştım,zaten xiaomi sevdasıda o zaman başlamış ve Mi 3 sahibi olamamışdım,G2 alıp biraz olsun rahatlamıştım,Mi 5 lansmanından sonra aynı duyguları tekrar yaşamaya başladım,umarım bu sefer Mi 5 PRO alabilirim.Alabiliriz umudunu yitirmemek lazım.:@:@:@:@:@

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Hocam siyah renk sadece 128GB'lık exclusive versiyona özel olarak üretilecek. Yani 64'lk ve 32'lik modellerde maalesef siyah renk olmayacak... :( Siyah renk mi serisi cihaz kullanmak gerçekten ayrıcalık haline geldi.

Konu önekini de ekledim :)
Siteler ön sipariş olarak 64 ve 32 modellerde siyah olarak belirtmişler hocam. Kesin bilgi mi bu?

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Resmi site telefon özelliklerinde var diye yazmışlar müşteri temsilciliği de var dedi bilmiyorum ama:( Anlamadım.

Üst Alt