Yardım Mi5 S Sarj Sorunu Tamiri

herdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Ergen
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Ürün Durumu
Kullanılmış / İkinci El
Fiyat
100
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhabalar, Mi5 S telefonum absürt bir şekilde 7 saatte tam sarj oluyor ve bilgisayar tarafından her çözümü denememe rağmen görünmüyor. Bu konuda bana tamir desteği sunabilecek birisi var mı? Öğrenciyim, İzmirdeyim buradaki telefon tamircilerine güvenemedim en azından forumdan tamirle uğraşan birisine yaptırmak istiyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Type-C kullanan cihazlarda geç şarj olma sorunu genellikle şarj girişinin kirlenmesi, kablo veya adaptör sorunu nedeniyle oluyor hocam. Cihazınıza donanımsal müdahale yaptırmadan önce girişi güzelce temizlemenizi, farklı kablo ve adaptör denemenizi tavsiye ederim.

herdem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Ergen
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
5
Type-C kullanan cihazlarda geç şarj olma sorunu genellikle şarj girişinin kirlenmesi, kablo veya adaptör sorunu nedeniyle oluyor hocam. Cihazınıza donanımsal müdahale yaptırmadan önce girişi güzelce temizlemenizi, farklı kablo ve adaptör denemenizi tavsiye ederim.
Hocam ilgilendiğiniz için teşekkürler, her ne kadar çerçevedeki eziklerden dolayı garanti dışı bırakacaklarını bilsem de Delta Servise verdim. Umarım garanti dahilinde halledilir

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam ilgilendiğiniz için teşekkürler, her ne kadar çerçevedeki eziklerden dolayı garanti dışı bırakacaklarını bilsem de Delta Servise verdim. Umarım garanti dahilinde halledilir
Umarım halledilir hocam ama maalesef cihazda darbe varsa garanti dışı bırakılıyor diye biliyorum... :(

Üst Alt