Yardım Mi5 Pro Ankara İçi Tamir

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Beyler geçen sene mi 5 pro telefonu suya düşürdüm 1 yıldır evde yatıyor Ankara içi tamir edecek biri var mı forumda güvenilir birini arıyorum. Bu arada cihaz yapılsa eskisi gibi düzen tutar mı?

meCOOL

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
15
Beyler geçen sene mi 5 pro telefonu suya düşürdüm 1 yıldır evde yatıyor Ankara içi tamir edecek biri var mı forumda güvenilir birini arıyorum. Bu arada cihaz yapılsa eskisi gibi düzen tutar mı?
Kardeşim o telefon artık paslanmadık yeri kalmamıştır. Geçen sene düştü diyorsun suya ve 1 senedir yatıyor diyorsun. Bence o telefonu kurtarmak imkansız.

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Kardeşim o telefon artık paslanmadık yeri kalmamıştır. Geçen sene düştü diyorsun suya ve 1 senedir yatıyor diyorsun. Bence o telefonu kurtarmak imkansız.

İlk zamanlar telefoncu arkadaşa verdim içi oksitlenmiş dedi yaptırmak astarından pahalıya gelir falan dedi ama ne kadar doğru ne kadar gerçek bilmiyorum

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
forum ile bağlantısı var mı? Birde ne kadar güvenilir?
Forumla bir bağı yok üye olabilir mutlaka güvenirlik konusu neye göre kime göre güvenirlik telefonunuzu alıp adamın yerine gidersiniz siz karar verin güvenilirmi güvenilmezmi sadece şunu diyebilirim eski kvk teknik servis müdürü şimdi kendi işini yapıyor

Oyla:

Başkentli Müdür

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi 13T Pro
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
35
Forumla bir bağı yok üye olabilir mutlaka güvenirlik konusu neye göre kime göre güvenirlik telefonunuzu alıp adamın yerine gidersiniz siz karar verin güvenilirmi güvenilmezmi sadece şunu diyebilirim eski kvk teknik servis müdürü şimdi kendi işini yapıyor
Firma ismi anatolia teknoloji mi yoksa iletişim mi? teknoloji olan kızılayda iletişim olan dikmen de google üzerinden öyle gözüküyor

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23