Çözüldü Mi5 pro 128gb Telefonumun ahize ve microfonunda sorun var.

Karohan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Merhaba,

Mi5 pro 128gb telefonumu n11 turuncu mağzadan yaklaşık1.5 yıl önce almıştım. İtalatçı garanyili diyordu sanirim Deltaymış henüz garanti kağıdını evde bulamadım.
Telefonumun kasası eşimin sürekli elimden çekiştirmesi neticesinde yamulmuş. Kılıfı çıkarınca fark ettim. Sanırım cihazımı garantiden çıkaracaksınız ahize ve mikrofon değişimi için ne kadar ödemem gerekli? Mic ve ahizeyi ayrı ayrı belirtirmisiniz Teşekkürler

Son düzenleme:

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Mi5 pro 128gb telefonumu n11 turuncu mağzadan yaklaşık1.5 yıl önce almıştım. İtalatçı garanyili diyordu sanirim Deltaymış henüz garanti kağıdını evde bulamadım.
Telefonumun kasası eşimin sürekli elimden çekiştirmesi neticesinde yamulmuş. Kılıfı çıkarınca fark ettim. Sanırım cihazımı garantiden çıkaracaksınız ahize ve mikrofon değişimi için ne kadar ödemem gerekli? Mic ve ahizeyi ayrı ayrı belirtirmisiniz Teşekkürler
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. cihazı 282 140 974 yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz. cihazınızı incelesek daha sağlıklı bilgi verebiliriz.

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

yani ortalama 200 civarı bir fiyat çıkabilir. ama tabi yine de cihaza bakmamız gerekli.

Üst Alt