Satış Mi5 Pro 128gb - Note 4 64gb - Note 3 pro 32gb SIFIR CİHAZLAR

onurk_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
Note 3 Pro
Konular
3
Arkadaşlar Öncelikle Selamlar Keyifli Forumlar ,
Forumdaki İlk Mesajım Olabilir Bu :)

Sıfır Cİhazlar Elimde MEvcuttur İstanbuldan Elden Teslim veya Şehir Dışı Havale Sonrası Kargo İmkanım Vardır.

Cihazların Durum Ve Fiyatları

***Mi-5 pro - 128 gb - siyah - beyaz kapalı sıfır jelatinli paket şeklinde mevcut Fiyat : 1550 TL
(silikon kılıf Tempered Hediyeli + Yazılım işlemleri +50 TL )

***Redmi Note 4 - 64gb -Beyaz/gold Beyaz/Gri Renklerde Sıfır , Dış Karton Kutu Yok , Fiyat : 800 TL
(silikon kılıf +tempered hediye- + Yazılım İşlemleri Ücretsiz Yapılabilir)

*** Redmi Note 3 Pro - 3/32gb Sd650 İşlemci , Gold Renkte , Sıfır Dış Kutu Yok - Fiyat . 740 TL
(silikon kılıf , tempered Hediyeli + Yazılım İşlemleri Ücretsiz Yapılabilir.

Referans Yok Gibi Düşünmeyin onurk_ forumlarda rastlaşmış olabiliriz

Bu arada yazlımla ilgili sorunları gözünüzde büyütmeyin sorunuz olursa cevaplarım bilgim kadar :)

Son düzenleme:

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Buraya ne zaman geleceksiniz diye bekliyordum Tanışmıyoruz ama ben çeşitli forumlarda rastladım size. Hayırlı satışlar...

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uslu3rt@n

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Konular
14
İstanbul içi elden hangi bölgeler hocam.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pardus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
iphone 4s
Konular
0
slm, lar bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim, 1.burdan satışı yapılan xiaomi cihazların kayıtları varmı pasaport kaydı varmı
( güvencesi nedir), nasıl kontrol edebiliriz.2.geçici kayıt yapılmış cihazı nasıl anlıyabiliriz.3.burdan satış yapan kişiler forum yöneticisimdir? yanlış anlaşılmasın sakın telefon almak isteyenden önce havale isteniyor, satıcı alıcıya, alıcı satıcıya nasıl güvenecek parasını verdik havele yaptık, telefon gelmezse kimin peşine düsecez düşsekte nerden bulacaz ,4. telefonların sıfır olduğunu nerden anlıyacağız,? bu sorularıma forum yöneticileri (özellikle) cvp veririse sevinirim, yanlış anlaşılmasın arkadaşalar sizlerinde bilgisi dahilinde ise cvp vermenize sevinirim tşk. ler

pardus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
iphone 4s
Konular
0
redmi serisinden telefon önerisi rica ediyorum, mediatek'li snapdragonlu cihazlardan hangisini almalıyım?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
slm, lar bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim, 1.burdan satışı yapılan xiaomi cihazların kayıtları varmı pasaport kaydı varmı
( güvencesi nedir), nasıl kontrol edebiliriz.2.geçici kayıt yapılmış cihazı nasıl anlıyabiliriz.3.burdan satış yapan kişiler forum yöneticisimdir? yanlış anlaşılmasın sakın telefon almak isteyenden önce havale isteniyor, satıcı alıcıya, alıcı satıcıya nasıl güvenecek parasını verdik havele yaptık, telefon gelmezse kimin peşine düsecez düşsekte nerden bulacaz ,4. telefonların sıfır olduğunu nerden anlıyacağız,? bu sorularıma forum yöneticileri (özellikle) cvp veririse sevinirim, yanlış anlaşılmasın arkadaşalar sizlerinde bilgisi dahilinde ise cvp vermenize sevinirim tşk. ler

Hocam forumumuz alışveriş bölümünde dileyen herkes ilan açabiliyor, satılan ürünlerin pek çoğunun yönetim ekibimizle her hangi bir bağlantısı bulunmuyor. Cihazların kayıt surumu genellikle ilan içerisinde belirtiliyor fakat benim takip edebildiğim kadarıyla satılan cihazların büyük çoğunluğu ya kayıtsız olarak satılıyor ya da IMEI değiştiriliyor. Güvenilirlik konusunda ise site yönetimi olarak her hangi bir garanti sunamıyoruz. Satıcının daha önce yapmış olduğu satışlara, referanslarına bakarak sizde güven uyandıran bir satıcıdan satın almanızı tavsiye edebiliriz.

pardus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
iphone 4s
Konular
0
öncelikle cvp için tşk ederim, sizde güven uyandıran bir satıcı varmı?, birde redmi serisinden almak istersek hangisini önerirsiniz? işlemci olarak mediatek mi snapdragon tavsiye edersiniz?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
öncelikle cvp için tşk ederim, sizde güven uyandıran bir satıcı varmı?, birde redmi serisinden almak istersek hangisini önerirsiniz? işlemci olarak mediatek mi snapdragon tavsiye edersiniz?

Hocam şu anda başka bir arkadaşın satış ilanındayız. Bu başlık altında bir başkasının isminin verilmesi doğru olmaz. Bu sorularınızı yeni bir konu açarak sorarsanız daha önce alışveriş yapmış arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.

Üst Alt