Yardım mi5 Prime telefon kavisli bir hal aldı

kenann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi Mi5 P
Konular
1
arkadaşlar mi5prem telim içe doğru kavis aldı ve yamuldu bununla beraber kameranın olduğu yerde ki arka kapak kulakçığı kırıldı ne yapmam gerekiyor

kenann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi Mi5 P
Konular
1
telefon yamuldu ki yeni kasa alsam tırnakları zamanla zorlanmadan dolayı tekrar kırılacaktır

Oyla:

kenann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi Mi5 P
Konular
1
telim şu anda lg kavisli telefonu gibi duruyor tam o kadar kavis olmasada

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
telim şu anda lg kavisli telefonu gibi duruyor tam o kadar kavis olmasada

Yani dediğim gibi ya orta kasa arka kapak alıp güzel bir telefonucuya değiştirtirebilirsiniz. Yada bu şekilde kullanmaya devam.

Oyla:

kenann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi Mi5 P
Konular
1
Yani dediğim gibi ya orta kasa arka kapak alıp güzel bir telefonucuya değiştirtirebilirsiniz. Yada bu şekilde kullanmaya devam.

meşgül ediyrum ama kusura bakmayın. garantim bitmedi daha garantiye göndersem çünkü benden kaynaklanan birşey değil son 1 ayda bu şekilde oldu üst kapak kameranın olduğu yer açık duruyor kılıfla sıkıntı yok ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemedim

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
meşgül ediyrum ama kusura bakmayın. garantim bitmedi daha garantiye göndersem çünkü benden kaynaklanan birşey değil son 1 ayda bu şekilde oldu üst kapak kameranın olduğu yer açık duruyor kılıfla sıkıntı yok ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemedim
yamulması sizden kaynaklanmadıysa bir başkası yapmıştır durduk yere yamulması fizik kurallarına aykırı:) servise gönderip kasa değişimini ücretli bir şekilde yaptırabilirsiniz garantinizde devam etmiş olur. bununla ilgili teknik servisi arayarak bilgi'de alabilirsiniz

Oyla:

kenann

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi Mi5 P
Konular
1
yamulması sizden kaynaklanmadıysa bir başkası yapmıştır durduk yere yamulması fizik kurallarına aykırı:) servise gönderip kasa değişimini ücretli bir şekilde yaptırabilirsiniz garantinizde devam etmiş olur. bununla ilgili teknik servisi arayarak bilgi'de alabilirsiniz

teşekkürler

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

Bu cihaz bu hala kendi kendine gelmez sanırım bu yüzden kullanıcı hatası diyebilirler ama şansınızı deneyebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt