Yardım Mi5 Prime Kapandı - Atıl Telefon Alınır

moon.iron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Aydemir
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Mi5 MIUI v10.2.1.0 MiRoom 8.0.0
Telefon Modeli
Mi5 Prime
Bootloader Kilidi
Açık
Bu hafta içerisinde telefonum birkaç kez durduk yere kapandı ve bataryayı bağlantı yerinden söküp taktıktan sonra açıldı. Şimdi ise onu ve daha fazlasını yapmama rağmen açılmıyor. Büyük ihtimalle anakart patladı. Türkiyede bulamadım googledan. Aliexpressde var ama kimbilir kaç güne gelir. İstanbulda makul fiyatlara tamir yapan veya anakart satan bir yer biliyorsanız yazarsanız sevinirim. Gördüğüm kadarıyla sitede de çokça bu sorun baş göstermeye başlamış.
Eğer eskiden alıp ekranı kırık olan, kullanmadığınız mi5 prime 64gb model telefonunuz varsa konuşabiliriz. Bu konuda çözüm bilen birisi varsa da çok yardımcı olmuş olur :)

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bu hafta içerisinde telefonum birkaç kez durduk yere kapandı ve bataryayı bağlantı yerinden söküp taktıktan sonra açıldı. Şimdi ise onu ve daha fazlasını yapmama rağmen açılmıyor. Büyük ihtimalle anakart patladı. Türkiyede bulamadım googledan. Aliexpressde var ama kimbilir kaç güne gelir. İstanbulda makul fiyatlara tamir yapan veya anakart satan bir yer biliyorsanız yazarsanız sevinirim. Gördüğüm kadarıyla sitede de çokça bu sorun baş göstermeye başlamış.
Eğer eskiden alıp ekranı kırık olan, kullanmadığınız mi5 prime 64gb model telefonunuz varsa konuşabiliriz. Bu konuda çözüm bilen birisi varsa da çok yardımcı olmuş olur :)
Zenex hocam ile görüşebilirsiniz

Oyla:

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Mi5 tamirine tövbeli olduğunu duymuştum. giggle~~ giggle~~

Oyla:

moon.iron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Aydemir
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
6
muhammed540 tamamdır hocam yazıyorum.

Kaan_M delta servise hayatta vermem telefonu daha kötü yapıyorlar, çakma mal takıyor haysiyetsizler. Bulamazsam yeni telefon arayışına bakacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zenex hocam ile görüşebilirsiniz
Zenex hocam telefon doğrulaması yapmamışım, siz bana mesaj atabilir misiniz rica etsem

Oyla:

shocan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
mi5 prime
Konular
1

Oyla: