Sohbet Mi5 Prime ile aranıza katıldım.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Aramıza hoşgeldiniz. Umarım sorunsuz bir Mi5 kullanıcısı olarak aramızda olmaya devam edersiniz :)

ugurcoskun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
6 Plus
Konular
2
Teşekkürler. Hoş buldum :)
[doublepost=1526245574,1526245366][/doublepost]
Aramıza hoşgeldiniz. Umarım sorunsuz bir Mi5 kullanıcısı olarak aramızda olmaya devam edersiniz :)
Malesef sorun var. Sanki hissetmiş gibisiniz :))
2 tane mi5 prime var elimde. Bi tanesinde görüntü hiç yok. Telefon şarj alıyor, bilgisayara bağlanıyor. Hatta doğru tuş kombinasyonlarına bastığımda kamera fotoğraf çekiyor(deklanşör sesi geliyor) ancak ekranda görüntü namına hiçbirşey yok. Ne açılırken ne kapanırken... :(
Diğer mi5 de ise PUBG oynarken aşırı kasma problemi oluyor ve telefon korkunç ısınıyor :(

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
İçime doğdu diyelim :)
Ekranı sorunlu olan cihazın bl kilidi açık ise yedeklerinizi alıp temiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz ilk etapta ama Fastboot moda aldığınızda bilgisayar cihazı görüyor mu denediniz mi ?
Pubg sorununda ise ben de oynadım fakat ne çok fazla ısınma ne de aşırı kasma yaşadım. Forumda pubg sorunu hakkında arama yaparsanız bazı arkadaşlar çözümler üretmişlerdi.

ugurcoskun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
6 Plus
Konular
2
İçime doğdu diyelim :)
Ekranı sorunlu olan cihazın bl kilidi açık ise yedeklerinizi alıp temiz kurulum yapmayı deneyebilirsiniz ilk etapta ama Fastboot moda aldığınızda bilgisayar cihazı görüyor mu denediniz mi ?
Pubg sorununda ise ben de oynadım fakat ne çok fazla ısınma ne de aşırı kasma yaşadım. Forumda pubg sorunu hakkında arama yaparsanız bazı arkadaşlar çözümler üretmişlerdi.
Eğer telefonu sıfır aldığımda bl kilidi açık ise açıktır. Eğer değilse kapalıdır :) Hiç kurcalamadım, bişeyler (rom vs gibi) yüklemedim aldığım telefonlara. Orjinal haliyle kullandım hep. Pek anlamam çünkü :)

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Pubg sorunu genel olarak hem Mi5 hem de Mi5s de olan bir durum fakat diğer durum için aynısını söyleyemeyeceğim. Eğer bu işlerden anlamıyorsanız ve uğraşmak da istemiyorsanız garanti yolunu düşünmeniz en mantıklısı hocam.

ugurcoskun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
6 Plus
Konular
2
Pubg sorunu genel olarak hem Mi5 hem de Mi5s de olan bir durum fakat diğer durum için aynısını söyleyemeyeceğim. Eğer bu işlerden anlamıyorsanız ve uğraşmak da istemiyorsanız garanti yolunu düşünmeniz en mantıklısı hocam.
Telefonun kutu ve faturasını bulamadım. Ayrıca benim zeki kuzenim bataryayı söküp takarsam düzelir mantığıyla kurcaladığı için vidalarla oynamış ve muhtemelen garanti dışı bırakmış telefonu :))
Pubg ile ilgili forumu kurcalıyorum şu an

Salih_Arda

Xiaomi Sever
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
zenfone 2
Konular
1
Hoşgeldiniz Uğur bey, iyi günlerde telefonunuzu kullanın.

Erdinçer

Xiaomi Mi Max 2™
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
90
Hayırlı olsun telefonunuz güzel günlerde kullanınız... Kısa zamanda sorununuzu çözmeniz dileklerimle...

Üst Alt