Satıldı Mi5 Prime Gold(Kapalı Kutu)(SATILDI)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
1 adet mi5 gold 64 gb. 1200

Ürün sıfır ve ambalajlı kutusundadır.

Yazılım ve imei işlerini işin ehline bırakma taraftarı olduğum için alıcıya aittir.

Son düzenleme:

By.TurK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
1
Bugün ortak bir noktada buluşup mustafa beyden mi5 pro satın aldım. İyi bir alışveriş oldu cihazdan memnunum yanında orjinal mi kılıf ve fiş dönüştürücü hediyesiyle birlikte. Güven konusunda problem yaşatmayacak bir arkadaş izlenimini edindim. Teşekkürler.

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Bugün ortak bir noktada buluşup mustafa beyden mi5 pro satın aldım. İyi bir alışveriş oldu cihazdan memnunum yanında orjinal mi kılıf ve fiş dönüştürücü hediyesiyle birlikte. Güven konusunda problem yaşatmayacak bir arkadaş izlenimini edindim. Teşekkürler.

Düşüncelerin için teşekkür ederim. Güle güle kullanınız.

xiaomi cairo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
6
Hocam cihazlar mevcutmu 1 tane gold mi 5 ve red mi pro beraber ne kadar olur

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
hocam merhaba, 1 adet mi5 almayı düşünüyorum. şuan 5.5 inç olan huawei g7 kullanıyorum ancak mi5 5.15 olduğu için küçük kalır mı endişem var. elimde 1 adet tertemiz 1 yıllık garantisi devam eden gm 4g var 1 adette huawei g7 mevcut . g7 kenarlarında ufak tefer deformeler mevcut, arka kapak ve camda hiçbir sıkıntısı yok ocak 4 te garantisi bitiyor. takas yapabilir miyiz? veya almak isteyen arkadaşlar olursa onlara satabilirim. 4g için 500 g7 için 650 düşünüyorum. tekliflere açığım.

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
hocam merhaba, 1 adet mi5 almayı düşünüyorum. şuan 5.5 inç olan huawei g7 kullanıyorum ancak mi5 5.15 olduğu için küçük kalır mı endişem var. elimde 1 adet tertemiz 1 yıllık garantisi devam eden gm 4g var 1 adette huawei g7 mevcut . g7 kenarlarında ufak tefer deformeler mevcut, arka kapak ve camda hiçbir sıkıntısı yok ocak 4 te garantisi bitiyor. takas yapabilir miyiz? veya almak isteyen arkadaşlar olursa onlara satabilirim. 4g için 500 g7 için 650 düşünüyorum. tekliflere açığım.
Maalesef hocam bu tur konularla ilgilenmiyorum. Elimde 2 adet rose gold model mi5 kaldı. Takas tarzı konulara kesinlikle kapaliyim.Saglicakla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt