Yardım Mi5 Prime ekranın kararması

kuzgunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Mi5 Prime orjinal rom yükledikten ve rom kurulma işlemi bittikten sonra ekran açılıyor ama kilit ekranına geçtikten ve kilidi açtıktan sonra ekrana görüntü gelmiyor. Bütün romları denedim hep aynı hatayı alıyorum. Bunun sebebini bilen arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Eğer yedek aldıysanız tuş kombinasyonuyla twrp modunu açıp PC ye bağlayın. Yedeğinizi pcye kopyalayın. Twrp ile full temizlik yapın ve öyle rom yüklemeyi deneyin. Yine olmazsa kurmak istediğiniz romun fastboot linkini indirip mi flash ile temiz kurulum yapın. Eğer android MIUI 10 ve android 8.0 yukeldiyseniz önceki romlara dönülmuyor diye duymuştum. Şuan global beta 8.7.12 kullanıyorum. Bildirim ışığı harici pek sorunu yok. Denemenizi öneririm

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kuzgunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler. Bende fastboot ta yükleme yaptım. Herşeyi temizleyip mi flash ile romu yükledim. Ama rom kurulduktan sonra ekran gidiyor. Acaba custom rom yüklesem çözülür mü?

Oyla:

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Teşekkürler. Bende fastboot ta yükleme yaptım. Herşeyi temizleyip mi flash ile romu yükledim. Ama rom kurulduktan sonra ekran gidiyor. Acaba custom rom yüklesem çözülür mü?
İsterseniz bir de onu demeyin olmadı donanımsal desteğe ihtiyacınız olabilir hocam. Yazılımsal olmadığından emin olmak lazım öncelikle.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt