Soru mi5 Nereden Satın Almalıyım ? destek lütfen

erdistanbul

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdi
Cihazım
iphone 5
Konular
18
Arkadaşlar merhaba kafama takılan bir iki detayı sizlere danışmak istedim

mi5 satın alacagım;
1- forum olarak gittigidiyor üzerinden satış yapılıyor biliyorum fakat garanti ithalatçı firma tarafından olması kafamı karıştırdı ithalatçı firma kimdir ismi nedir cismi nedir bilmiyorum
2- n11 deki satıcı delta servis tarafından garantili diyor orada en azından muhattabımın kim oldugunu bilecegim fakat n11 de satılan üründeki şu rom diye bahsetiiğiniz şeyin güncel ve orjinalliğinden şüpheliyim
3-hepsiburada satın alırsam direk hepsiburadayla muhattap olacagımı biliyorum fakat oradada itjhalatcı fırma garantılı dıyor

velhasıl kelam aranızda kim nereden satın aldı ve garanti ile ilgili işlem yaptırıp ne gibi şeylerle karşılaştı yazabilirseniz çok sevinecegım ve kafamda ki sorulardan sıyrılıp nihayet bir mi5 sahibi olacagım

hayırlı günler

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Arkadaşlar merhaba kafama takılan bir iki detayı sizlere danışmak istedim

mi5 satın alacagım;
1- forum olarak gittigidiyor üzerinden satış yapılıyor biliyorum fakat garanti ithalatçı firma tarafından olması kafamı karıştırdı ithalatçı firma kimdir ismi nedir cismi nedir bilmiyorum
2- n11 deki satıcı delta servis tarafından garantili diyor orada en azından muhattabımın kim oldugunu bilecegim fakat n11 de satılan üründeki şu rom diye bahsetiiğiniz şeyin güncel ve orjinalliğinden şüpheliyim
3-hepsiburada satın alırsam direk hepsiburadayla muhattap olacagımı biliyorum fakat oradada itjhalatcı fırma garantılı dıyor

velhasıl kelam aranızda kim nereden satın aldı ve garanti ile ilgili işlem yaptırıp ne gibi şeylerle karşılaştı yazabilirseniz çok sevinecegım ve kafamda ki sorulardan sıyrılıp nihayet bir mi5 sahibi olacagım

hayırlı günler
Merhaba , garantiye fazla takılmayın forum uzerinden alisveris yapabilirsiniz fiyat neresi uygun gelirse rom bootloader root isleri fazla buyutulecek seyler degil zaten aldiginiz arkadas bu isleri halledip gonderecektir iyi forumlar

fanatik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
OPO
Konular
4
forumun destekledigi gittigidiyor üzerinden alın derim ben.. orjinal global rom yüklü gönderiyorlar.2 sene delta garantili.
aynı magaza n11 de de newport ismiyle satıs yapıyor.hatta kafanızda daha soru isaretleri varsa magazaya gidip inceleyip ye teslim alablirsiniz.

xioami markası telefonlar ülkemizde hep ithalatcı garantili satılıyor.kimi delta kimi evobt garantili.

erdistanbul

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdi
Cihazım
iphone 5
Konular
18
forumun destekledigi gittigidiyor üzerinden alın derim ben.. orjinal global rom yüklü gönderiyorlar.2 sene delta garantili.
aynı magaza n11 de de newport ismiyle satıs yapıyor.hatta kafanızda daha soru isaretleri varsa magazaya gidip inceleyip ye teslim alablirsiniz.

xioami markası telefonlar ülkemizde hep ithalatcı garantili satılıyor.kimi delta kimi evobt garantili.

Mağaza istanbuldamıdır ? istanbulda ise hangi semttedir bilginiz varmı ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Mağaza istanbuldamıdır ? istanbulda ise hangi semttedir bilginiz varmı ?
Mys İç ve Dış Ticaret - Mimar Kemalettin Cad. Gencten İş Merkezi Kat:3 No:56 Sirkeci/İstanbul adresindeyiz hocam.

ChaLLanger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
AYKUT
Cihazım
mi5
Konular
0
Mys İç ve Dış Ticaret - Mimar Kemalettin Cad. Gencten İş Merkezi Kat:3 No:56 Sirkeci/İstanbul adresindeyiz hocam.
Hocam bu adreste telefonları görüp alabiliriz değil mi? Bir de bu forumdan kimlerle tanışabiliriz orada gitmeden bilelim nolur nolmaz :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam bu adreste telefonları görüp alabiliriz değil mi? Bir de bu forumdan kimlerle tanışabiliriz orada gitmeden bilelim nolur nolmaz :)

Evet hocam adresten görerek alabilirsiniz. Gittiğinizde Burak Bey'le görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz :)

ysersoy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sergen
Cihazım
Mİ5
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
8
5M Migros 1149 TL' ye satıyor. Piyasaya göre 80 TL pahalı olabilir ama cihazı deneme aldıktan sonra kontrol edip direk değişme şansına sahipsiniz. Ben öyle aldım, sıkıntısız.

turgayssl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay Süslü
Cihazım
MI MAX 2
Konular
11
Selam, ben Mı5 Pro aldım n11.com dan 2 gün içinde elime geldi telefon. Hiçbir sıkıntı falanda olmadı ve telefon tek kelimeyle mükemmel. Tek eksisi batarya fazla gitmiyor ve seyyar bataryalardan taşıman lazım dışarıda olursan. 1585 tl. fiyatla satılıyor normalde 1700 tl. bence artmadan al derim.

erdistanbul

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdi
Cihazım
iphone 5
Konular
18
Evet hocam adresten görerek alabilirsiniz. Gittiğinizde Burak Bey'le görüşmek istediğinizi söyleyebilirsiniz :)
Hocam bu sirkecideki yeriniz cumartesi pazar acıkmı acıksa haftasonu calısma saatlerınız nedır ?

Birde firma telefonu satarken telekomınkasyon alet olarakmı elektronık eşya olarakmı satısını yapıyor malul bankalar musterı hızmetlerını arayarak taksıtlendırme yaptırmak ıcın soruyorum

Üst Alt