Soru Mi5 Navigasyon tuşları

mehmet.montero

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
2 gün önce 4 aydır kullandığım mi5 model telefonuma birşeyler oldu. Normal kullanırken son uygulamalar bölümü açılmaya, home tuşunun sağındaki geri tuşu çalışmamaya başladı. Bende sol tuşa aldım geri almayı. Ardından fabrika ayarlarına döndürdüm. Son uygulamaya geçme sorunu halen devam etti. Ancak şimdi de soldaki tuş da yani geri alma yaptığım sol tuş da çalışmıyor. Ve onların ne kadar önemli olduğunu anladım. Karşılaşmış olan veya yardım edebilecek olan lütfen yardımcı olabilir mi?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yigitozturk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yiğit öztürk
Cihazım
Mi 5
Konular
17
bence gelen ilk guncelleme ile duzelecek bir durum istersen durum duzelene kadar tek tusla 3 gorevi birden yapabiliyorsun ayarlar/tuslar/tek tus yapiyorsun duzelmesi icin bir kere daha telefonun yedegini alip sifirlayabilirsin tabiki benden daha tecrubeli arkadaslar vardir benimki sadece oneri

Oyla:

mehmet.montero

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence gelen ilk guncelleme ile duzelecek bir durum istersen durum duzelene kadar tek tusla 3 gorevi birden yapabiliyorsun ayarlar/tuslar/tek tus yapiyorsun duzelmesi icin bir kere daha telefonun yedegini alip sifirlayabilirsin tabiki benden daha tecrubeli arkadaslar vardir benimki sadece oneri
Yedekleyip f. Ayarlarına döndürme işlemi yaptım. Fakat son uygulama bölümünün karşıma çıkması devam ediyor ve çok sinir bozucu. Acaba dokunmatikten bı temassızlık mı var diye de düşünüyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt