Yardım Mi5 Mobil ağ sorunu

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
s.a arkadaşlar bugün
Rehber - Mİ5 TWRP ve Root Yöntemi [ Android Nougat ]
başlıklı konuda ki adımları izleyerek telefonuma root attım...
herşey sorunsuz şekilde yaptım.. telefon açıldı ve ROOT'lu ama son anda bir şey fark ettim. sim 1 yuvası simi okumuyor. 2. sim yuvasıda çok geç olsa da bağlanıyor... olay buradan sonra kopuyor.
dışardan arama geliyor. ama ben arama yapamıyorum *123# dahi çalışmıyor...
müşteri hizmetlerini aradım sorun aynı... başka hat taktım dediğim gibi sadece sim 2 çalışıyor. oda arama yapmıyor. ayarlardan sim bölümüne giriş yapıyorum herşey kitli çalışmıyor...
bu sorun neyden kaynaklanıyor arkadaşlar bu olay çok canımı sıktı gerçekten 2 saatdir bu sorunu araştırıyorum... konu açmaktan başka çarem kalmadı..

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
s.a arkadaşlar bugün
Rehber - Mİ5 TWRP ve Root Yöntemi [ Android Nougat ]
başlıklı konuda ki adımları izleyerek telefonuma root attım...
herşey sorunsuz şekilde yaptım.. telefon açıldı ve ROOT'lu ama son anda bir şey fark ettim. sim 1 yuvası simi okumuyor. 2. sim yuvasıda çok geç olsa da bağlanıyor... olay buradan sonra kopuyor.
dışardan arama geliyor. ama ben arama yapamıyorum *123# dahi çalışmıyor...
müşteri hizmetlerini aradım sorun aynı... başka hat taktım dediğim gibi sadece sim 2 çalışıyor. oda arama yapmıyor. ayarlardan sim bölümüne giriş yapıyorum herşey kitli çalışmıyor...
bu sorun neyden kaynaklanıyor arkadaşlar bu olay çok canımı sıktı gerçekten 2 saatdir bu sorunu araştırıyorum... konu açmaktan başka çarem kalmadı..
sistem bozulmuş olabilir full flash yüklemenizi tavsiye edebilirim

Oyla:
Üst Alt