Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

bersan1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
B. Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
ClassiCTR ve bütün emeği geçenlerin eline sağlık. Ancak bir sorum olacak. Benim Mi 5'e MIUI 10 da olan epic rom yukledim. Ancak telefon kullanılamayacak derecede kasmaktaydı. Bunda da böyle bir sorun olur mu diye merak ediyorum.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
ClassiCTR ve bütün emeği geçenlerin eline sağlık. Ancak bir sorum olacak. Benim Mi 5'e MIUI 10 da olan epic rom yukledim. Ancak telefon kullanılamayacak derecede kasmaktaydı. Bunda da böyle bir sorun olur mu diye merak ediyorum.
Rootdan dolayı kasma yapmış olabilir hocam. Yeniden başlatınca düzelmesi gerekirdi. Ama epic Rom sürümü baya eskide kaldı. Bunda öyle bir sorun yaşamazsınız. Şuan tek hatası USB hata ayıklama açıkken PC de dosyaları göstermiyor. Düzelttim ancak yeni güncelleme ile vericem. İsterseniz bu hâliyle de kullanabilirsiniz. Başka bir sorunu yok.

bersan1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
B. Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
ClassiCTR ; Eyvallah hocam müsait bir zamanda deneyip deneyimlerimi paylaşırım.

coldfire

Herkes kendi ateşini başkasının Cehenneminde sınar
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gölpinar
Cihazım
poco F5
Konular
7
hocam yeni düzenlenmiş romu nasipse yakın bir zamanda görebilecekmiyiz.bekliyoruz....

OZDEN_38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
ClassiCTR hocam romun ekran görüntülerinin birinde 4g yazısı yerine HD yazıyor volte etkinleştirme romun içinde mi geliyor

bersan1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
B. Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
ClassiCTR ; ve emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Ilk yüklediğim de telefon donuyordu ancak yeniden başlatınca düzeldi, şu an gayet akıcı.- Ancak bir sorunu belirteyim izninizle, kısayol düğmelerine girince systemui çökuyor.- Bu sorun çözülürse çok güzel olacak. Rom genel olarak güzel. Kullandıkça daha da farkını anlayacağım diye düşünüyorum.

bersan1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
B. Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
Ayrıca kilit ekranında sağa kaydirinca çıkan menüde çeviriler karışmış galiba.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
hocam yeni düzenlenmiş romu nasipse yakın bir zamanda görebilecekmiyiz.bekliyoruz....
Usb hata ayıklaması için uğraşıyorum hocam. Çözülme aşamasında bitince paşlaşıcam
ClassiCTR hocam romun ekran görüntülerinin birinde 4g yazısı yerine HD yazıyor volte etkinleştirme romun içinde mi geliyor
Yok hocam. Forumda mevcut konu üzerinden etkinleştirmiştim. Çin tabanlı olduğu için HD yazıyor
ClassiCTR ; ve emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Ilk yüklediğim de telefon donuyordu ancak yeniden başlatınca düzeldi, şu an gayet akıcı.- Ancak bir sorunu belirteyim izninizle, kısayol düğmelerine girince systemui çökuyor.- Bu sorun çözülürse çok güzel olacak. Rom genel olarak güzel. Kullandıkça daha da farkını anlayacağım diye düşünüyorum.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Ama malesef şuan tüm custom romlarda kısayol düğmesi çalışmıyor. Hata nereden kaynaklanıyor bilmiyoruz. Diğer geliştiricilere sorduğumda bizde bir sorun yok diyip geçiyorlar. Ama şu işlerim biraz hafiflesin o konu üzerine yoğunlaşıcam hocam. Birde uzun zamandır global kullanmıyorum. Resmi global sürümde çalışıyor mu kısayol tuşu?

Üst Alt