Yardım Mi5 Lcd Ekran Tepkisiz Kalma Problemi

ALİ AKİF KÖŞ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ALİ AKİF
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
3
Cihazımın ekranı bi anda hiçbir şekilde işlemez oluyor. Kapatıp açınca normale dönüyor sebebi nedir acaba ?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
videodaki ile aynı problemi yaşıyorum

bydogan20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
mi5 pro
Konular
6
bende de aynı sorun oldu ben kendim hallettim. sorun batarya soketinin anakarta bağlanan kısmındaki temassızlıkta.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı arıza bir haftadır uğraşıyorum garantili ama güncel teknik servis her cihaza dediği gibi darbeli garanti kapsamında değil dedi bende 600 TL istedi ekran değişimi için. Bende özel bir teknik servise gittim çok ilgili arkadaşlar başka bir ekran takip denediler arıza devam etti. Sorun ekrandan değil üç gün orada kaldı fabrika ayarlarına döndü ama arıza devem ediyor. Arızanın çözümü ne yazık ki yok. İngilizce bilen arkadaşlar varsa belki yabancı formlarda bulabilir bir çözüm..
videodaki çözüm umarım işinize yarar.

Oyla:

sagkaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Mi5
Konular
0
bende de aynı sorun oldu ben kendim hallettim. sorun batarya soketinin anakarta bağlanan kısmındaki temassızlıkta.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

videodaki çözüm umarım işinize yarar.
Teşekkürler denedim fakat arıza tekrar devam ediyor bataryayi değiştirmeyi düşünüyorum. Faydası olur mu bilmeden

Oyla:

bydogan20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
mi5 pro
Konular
6
Teşekkürler denedim fakat arıza tekrar devam ediyor bataryayi değiştirmeyi düşünüyorum. Faydası olur mu bilmeden
ben aynı sorun devam ederken 2 batarya değiştirdim. yeni aldığım bataryada da aynı sorun devam etti. ama bilemem belki senin problemin farklıdır. bendeki dokunmatik problemi telefon yere düşünce meydana geldi. ilk başlarda çok seyrek yapıyordu telefonu yeniden başlatınca düzeliyordu. sonra sıklaştı yeniden başlatmak ta işe yaramıyordu. yabancı forumlarda arka kapakla ilgili birşeyler yazıyordu.ben de açıp tesadüfen elimi soketin üzerine bastırınca düzeldiğini farkettim. aklıma araya birşey sıkıştırmak geldi. sende parmağınla bastırıp denedin mi?

Oyla:
Üst Alt