Yardım Mi5 kilit ekranı sonrası ekran gelmeme sorunu

dejawu_32

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
1
da sorunumu açıkladım bırdan da yazayım mi5 var yaklaşık 4 senedir kullanıyorum bu zamana kadar her sene batarya değiştirip devam ediyorum sıkıntısız ta bu günlere kadar kilitliuorum geri ekran gelmiyor az bişe gelip kapanıyor format falan denedim kafam karıştı programsal mı yazılımsal mı diye size zahmet yardım eder misiniz?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
da sorunumu açıkladım bırdan da yazayım mi5 var yaklaşık 4 senedir kullanıyorum bu zamana kadar her sene batarya değiştirip devam ediyorum sıkıntısız ta bu günlere kadar kilitliuorum geri ekran gelmiyor az bişe gelip kapanıyor format falan denedim kafam karıştı programsal mı yazılımsal mı diye size zahmet yardım eder misiniz?
Cihazınız delta garantili mi?
Delta garantili bölümüne açmışsınız

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba,

Format /sıfırlama işlemi yapıldığı halde arıza devam ediyorsa donanımsa olma ihtimali çok yüksektir. Fakat her zaman dile getirdiğimiz gibi teknik açıdan cihazın incelemeleri ve kontrolleri sağlanmadan verilen bilgilerin yanlış olma ihtimali vardır. Cihazınız daha önce servis noktasında onarım gördü ise işlem geçmişini kontrol edebiliriz.

Üst Alt