Soru Mi5 İlgili Delta Servisi

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Merabalar arkadaşlar bir kaç önce konu açmıştım hatayla ilgili ( http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi5-sorun-ne-hatasi.8996/ ) hepsiburadan mi5 32GB siyah yazılımsal sorunlar var mi5 servise versem değişme yada onarım'mı olur kesin garanti daha önceden böyle sorun yaşayan demek istediğim arkadaşlar servise verdim cihazı çizik-vuruk vaziyette göndermiyorlar dimi eğer olursa hepsiburadan müşteri h. aradım öyle gelirse değişme söyledim. yardımcı olursanız sevinirim. Not : Bootloader K.) kapalı arkadaşlar burdaki arkadaşlar bootlader k. açtır dediler sonrası miu 8 yükle vs ama bunu kesin düzeleceği tahmin etmiyorum benim görüşüm
sonrası telefon garanti dışı kalır diye vede (bootlaoder k.) kapalı vaziyette direk rom yükleniyormuş ''forumdonanımhaber'' mevcut ordan baktım bende yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar teşekkürler :)

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
öncelikle yeni konu açmanıza gerek yok. mevcut konunuz üzerinden de yazabilirdiniz.

cihazı servise göndermeyin. önceki konuda da da defalarca belirtildiği gibi bl kilidini açın ve fastboot ile rom yükleyin.

yapmayı bilmiyorsanız tw ile yardımcı olayım ?

Oyla:

khraman35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 5
Konular
1
Bende hepsi buradadan aldım. Benim WiFi yavaş diye mi 5 i deltaya gönderecektim. Hatta aradım sorun yazılımsal dediler. Rom yüklemeyi falanda bilmiyorum. Gönderip göndermeme konusunda kararsız kaldım

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
(Sefa) kardeş k.s bakmayın konu açtığım için twitter yok bende facebook'tan olurmu cihazı başka kişi daha almış hepsiburadan dün konuştum arkadaşmızla onda'da sorun yokmuş peki (Sefa) kardeş cihazı göndermedim diyelim (Bootloader K.) açtık sonrası miu 8 kurdum sorun aynı devam ederse servis der bana kardeşim siz bunun kilidi açmışsınız garanti dışı diye peki hepsiburadan cihazı aldığında hemen bootloader k. açıyorlar heralde sonrası rom servis acaba (Fake rommu yükler tekrar geri gönderir diye tahmin ediyorum. teşşekkür ederim sefa kardeş:)

Oyla:
Üst Alt