Soru Mi5 için MIUI 8-9 a dönmek?

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42
İyi günler. Mi5 cihazım MIUI 10da bi türlü düzen tutmadı custom romlar dahil. Özellikler çok ama ilk aldığım zaman ki zevki vermiyor telefon. Miui 8 yada 9 stabil sürüm önerir misiniz global beta custom rom yada stabil sürüm olabilir kullanan varsa yardımcı olursa memnun olurum.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
eu da 8.2.2 globalde 8.1.4 internet te en çok yazan sürümler bunlar , mi 5 için en iyi romlar ,

costumdada syberia 1.3 tavsiye ede bilirim , kapanma ısınma ve orta tüş sorunları miui 10 ile olduğundan ben kullanmayı önermiyorum ,

İyi günler. Mi5 cihazım MIUI 10da bi türlü düzen tutmadı custom romlar dahil. Özellikler çok ama ilk aldığım zaman ki zevki vermiyor telefon. Miui 8 yada 9 stabil sürüm önerir misiniz global beta custom rom yada stabil sürüm olabilir kullanan varsa yardımcı olursa memnun olurum.

Oyla:

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42
eu da 8.2.2 globalde 8.1.4 internet te en çok yazan sürümler bunlar , mi 5 için en iyi romlar ,

costumdada syberia 1.3 tavsiye ede bilirim , kapanma ısınma ve orta tüş sorunları miui 10 ile olduğundan ben kullanmayı önermiyorum ,
Syberia romu kullandım hoş rom ama sıkıntısı aşırı çok diğer dediğiniz sürümleri denerim de onlar stabil rom mu beta mı?

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Syberia romu kullandım hoş rom ama sıkıntısı aşırı çok diğer dediğiniz sürümleri denerim de onlar stabil rom mu beta mı?

1.3 denersen sorunu yok denecek kadar az nasıl sorun yaşadınız syberia altına yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım , konu sahibi benim zaten ,

eu ve global stabil romlar ,

eu buradan

global fastboot mi flash ile yüklenecek ,

Oyla:

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42

Global mı önerirsiniz yoksa eu mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

9.6.2 değil miydi arkadaşlar son sürüm miui 9 için , kararlı stabil sürüm çok iyiydi
Karar veremedim şuan 9.5 miu mi yoksa miui 8 mi

1.3 denersen sorunu yok denecek kadar az nasıl sorun yaşadınız syberia altına yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım , konu sahibi benim zaten ,

eu ve global stabil romlar ,

eu buradan

global fastboot mi flash ile yüklenecek ,
Telefon bazen kendine reset atıyordu şarjı deli gibi yiyor. Bi kaç sorun daha vardıda unutmuşum

Miui 9.5 da google uygulamaları olmayan sadece play store olan sürüm var mı eu rom da nasıldı?

Son düzenleme:
Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
9.6.2 değil miydi arkadaşlar son sürüm miui 9 için , kararlı stabil sürüm çok iyiydi

9 için evet ama en stabil benim düşüncem 8 ondan onu paylaştım , şarj da iyi gitmekte ,

eu içerisinde sadece market var , globalde hepsi var , eu daha iyidir , 2 si arasında ama twrp felan uğraşmıyorsanız. 8.1.4 global

Oyla:
Üst Alt