Soru Mi5 için Lineage 15.1 nasıl?

burak0640

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Arkadaşlar bu romu kurmak istiyorum sizce rom nasıl kullanan varsa yorumluyabilir mi? Mi5 için son çıkan miui stabil kurdum telefon aşırı yavaşladı. AOSP yada MIUI tabanlı farketmez akıcılık ve şarj için rom önerisi olursada sevinirim

moon41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
HASAN
Cihazım
mi5
şarj ve akıcılık için en iyisi Mi5 için miuiMS, ya da xiaomi.eu benim görüşüm. lineageyi ve syberia sevmedim.
şarj hepsinde sıkıntı.pixel experience şarzı iyi giden bir rom, denenip kalınabilir.
sırf şarj iyi gitsin diyorsan MI5Global_V8.2.2.0 hatta android 6 sürümüne dönecen.
her romda az çok hata oluyor. kimisi seni etkiliyor kimisi etkilemiyor. kimisini fark bile edemiyorsun
ya da çok sonra farkına varıyorsun . bunlar stabil romlarda bile bu şekilde.

burak0640

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
şarj ve akıcılık için en iyisi Mi5 için miuiMS, ya da xiaomi.eu benim görüşüm. lineageyi ve syberia sevmedim.
şarj hepsinde sıkıntı.pixel experience şarzı iyi giden bir rom, denenip kalınabilir.
sırf şarj iyi gitsin diyorsan MI5Global_V8.2.2.0 hatta android 6 sürümüne dönecen.
her romda az çok hata oluyor. kimisi seni etkiliyor kimisi etkilemiyor. kimisini fark bile edemiyorsun
ya da çok sonra farkına varıyorsun . bunlar stabil romlarda bile bu şekilde.
Sağalun hocam son global stabil telefonu tutuyor bence eu romu denerim ama Aosp romlar akıcı olduğu için sordum

Üst Alt