Rom Mi5 için Android 10 ve MIUI 11 arayuzlu rom var mıdır?

Maestro26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Mi5
Konular
1
Arkadaşlar merhaba
4 yıllık telefonuma aldığım günden beri hiç dokunman bugüne kadar kullandım. Root bile yapmadım. Ama artık telefon yavaşlamaya, pili cabuk bitmeye ve güncelleme almadığı için arayüz sıkmaya başladı.

Dün BL kilidi kaldırma için başvuruda bulundum. Sanırım 7 gün yaklasik 168saat beklemek gerekiyormuş.

Bu doğrultuda şarjı iyi giden, arayüzü MIUI 11 olan, güncelleme alan ve Android 10 olan room arayışına girdim. Aşağıdaki room andorid 10 ve baya iyi duruyor.
Bu beklentiler içerisinde room önerilerinizi ve yonlendirmelerinizi bekliyorum.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

NOT: Room yükleme twrp v.s işlerine çok uzağım. Bilmiyorum öğreneceğim. Ama kafaya koydum iyi bir room yükleyeceğim emektâr Mi5 ime :)

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
valla kardeşim twrp işinden anlamıyorsan hiç uğraşma derim çünkü önünde çoooooook uzun bir işin var ama ben genede yazayım.
1.bootloder kilidi kalkacak
2.beta roma geçmen gerekecek çünkü orjinal romlar twrp için çok sorun oluyor
3.twrp yüklenecek aynı zamanda root işininde yolu açılacak
4. mi11 arayüz için costum romlar var xda dan birini seç ve kullan
5.android 10 için ben daha oraya gelemedim mi11 arayüzü kullandım gayet memnun idim ama sıkıldım şimdi android 9 dayım değişik romlar kullandım ve
bende android 10 için kolları sıvadım uğraşıyorum , sana kolay gelsin işin biraz zor kardeşim.

Maestro26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Mi5
Konular
1
Teşekkür
valla kardeşim twrp işinden anlamıyorsan hiç uğraşma derim çünkü önünde çoooooook uzun bir işin var ama ben genede yazayım.
5.android 10 için ben daha oraya gelemedim mi11 arayüzü kullandım gayet memnun idim ama sıkıldım şimdi android 9 dayım değişik romlar kullandım ve
bende android 10 için kolları sıvadım uğraşıyorum , sana kolay gelsin işin biraz zor kardeşim.
Teşekkür ederim yorumunuz için.

Ücret karşılığı yardımcı olabilecek varsa bana ulaşırsa memnun olurum

northampten

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
6
Hocam bootloader kilidi açılsın,bu konudaki yazanları uygula ve TWRP kur. Root işlemini yapmana gerek yok ben root yapmıyorum ROM kurarken. TWRP kurduktan sonra istediğin ROM'u indir,sonra firmware icin en son stabil sürümü indir (MIUI 10.2.2.0 olması lazım) sonra kuruluma geç. Kurulum için konular var onlara bak. Sırasıyla temizlik>firmware>ROM sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Ben pixel experience kullanıyorum.

ozguri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
1

ben 3 gün önce PixelExperience_gemini-10.0-20200605-2047-OFFICIAL kurdum, çok memnunum, çok hızlı, android 10, kullanımı kolay. twrp ile yükleniyor.

sasuta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
2
ben 3 gün önce PixelExperience_gemini-10.0-20200605-2047-OFFICIAL kurdum, çok memnunum, çok hızlı, android 10, kullanımı kolay. twrp ile yükleniyor.

Daha önce ben de denemiş ama çift simkart kullanırken istediğim zaman kartlardan birini kapatma kısmı yoktu. Sizde durum nasıl?

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Hocam durumunuz nedir şimdi?

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
Daha önce ben de denemiş ama çift simkart kullanırken istediğim zaman kartlardan birini kapatma kısmı yoktu. Sizde durum nasıl?
hımm çift sim kart kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim

nsenyuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
neco
Cihazım
mi5
Konular
1
hocam cok ısınmıyor mu benımkı cok ısındı da

Üst Alt