Çözüldü Mi5 hayalet ekran + batarya şişmesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canygrlp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
mi 5
Meslek
Doktor
Konular
5
Yalnız yeni takılan batarya ile eskisinden daha az ekran süresi alıyorum Önceki sismisti ama en azindan günde 2 kere sarj ediyordum bunda 4 u buluyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yeni takılan batarya berbat ötesi. Gram sarj tutmuyor örneğin dün sabah işe giderken %100 dü akşam 18.00 a kadar sarj bitmiş kendi kendine. Ben tekrar dışarıda değiştireceğim. Takilan batarya orjinal değil zaten. Üstüne üstlük birde arka kapağı japonla yapıştirmislar
Çok sağolun hocam. Pazartesi bende göndereceğim o halde

sahdalaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğan Can
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Yalnız yeni takılan batarya ile eskisinden daha az ekran süresi alıyorum Önceki sismisti ama en azindan günde 2 kere sarj ediyordum bunda 4 u buluyor

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yeni takılan batarya berbat ötesi. Gram sarj tutmuyor örneğin dün sabah işe giderken %100 dü akşam 18.00 a kadar sarj bitmiş kendi kendine. Ben tekrar dışarıda değiştireceğim. Takilan batarya orjinal değil zaten. Üstüne üstlük birde arka kapağı japonla yapıştirmislar

Vallahi hocam siz yazmasanız cihazı pazartesi gönderecektim. Şimdi aliexpress'ten Nohon alsam yaklaşık olarak 16 dolara tekabul edecek. Artı bekleme süresi de. Ne yapacağım kararsız kaldım. Yurt içinde gerçekten sağlam bir satıcı bulsam ondan alacağım.

canygrlp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
mi 5
Meslek
Doktor
Konular
5
Valla hocam bu saatten sonra benim için delta servis garantili cihaz alma devri bitti. Mi8 se getirecegim Katardan. Ne gerek var garantili cihaza. Yurtdışı fiyati 280 dolar şuan. Burada ithalatçı garantili 2900 lira

ottomanempire06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 4 inşalla
Konular
18
Valla hocam bu saatten sonra benim için delta servis garantili cihaz alma devri bitti. Mi8 se getirecegim Katardan. Ne gerek var garantili cihaza. Yurtdışı fiyati 280 dolar şuan. Burada ithalatçı garantili 2900 lira
Niye noldu hayirdir insaallah

canygrlp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
mi 5
Meslek
Doktor
Konular
5
Değişip gelen batarya yine şişti. Daha değişeli 1 ay olmadi. Ben böyle rezillik görmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt