Yardım Mi5 güncelleme yardım

Math

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Rafet
Cihazım
Mi5
Konular
2
Öncelikle merhaba.turuncu mağazadan Ocak ayında aldığım mi5 telefonum hiç güncelleme almadı günceleyici kullanarak kontrol ettiğimde uygun güncelleme yok diyor.telefonda şuan yüklü olan miui 8.1.2.0 kararlı aldığımdan beri bu var.son olarak telefonum şarj olmada yavaşladı dolmuyor neden kaynaklandığını ve sorunu nasıl cozebilecegimi söylermiş iniş.simdiden teşekürler.

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Öncelikle merhaba.turuncu mağazadan Ocak ayında aldığım mi5 telefonum hiç güncelleme almadı günceleyici kullanarak kontrol ettiğimde uygun güncelleme yok diyor.telefonda şuan yüklü olan miui 8.1.2.0 kararlı aldığımdan beri bu var.son olarak telefonum şarj olmada yavaşladı dolmuyor neden kaynaklandığını ve sorunu nasıl cozebilecegimi söylermiş iniş.simdiden teşekürler.

hocam şarj konusu havalar sıcak hemen hemen herkeste aynı durum var
Güncelleme ye gelince
konuyu inceleyin

Rehber - Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma
en güncel romu indirip yükleyebilirsiniz

yedek almayı unutmayın

iyi forumlar

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
vsm hocam zannediyorum sıkıntı Math hocamın cihazının bölge ayarından kaynaklanıyor. Cihazın bölge ayarını Hindistan olarak değiştirip güncellemeleri kontrol ettikten sonra da sorun devam ederse Xiaomi Tool aracını önerelim isterseniz :)

Oyla:

Math

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Rafet
Cihazım
Mi5
Konular
2
vsm hocam zannediyorum sıkıntı Math hocamın cihazının bölge ayarından kaynaklanıyor. Cihazın bölge ayarını Hindistan olarak değiştirip güncellemeleri kontrol ettikten sonra da sorun devam ederse Xiaomi Tool aracını önerelim isterseniz :)

Hocam öncelikle teşekkür ederim sizin onerdiginiz bölge ayarlarını nasıl degistiricem öyle bir deneyim

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Hocam öncelikle teşekkür ederim sizin onerdiginiz bölge ayarlarını nasıl degistiricem öyle bir deneyim
ayarlar<ek ayarlar<bölge.. buradan hindistan yapıp tekrar güncellemenizi kontrol ediniz

Oyla:
Üst Alt