Soru Mi5 epic rom güncellemeler ne durum da?

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
epic rom kullanıyorum şuan güncellemeler ne durum da haftalık gelmez oldu bilgisi olan var mı millet 8.2.1 e geçti biz hala 8.1.18

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Bende Mi5 kullaniyorum. Pazar günü geliyor güncellemeler. Geçen haftaki ve ondan önceki haftanın sürümlerinde hata oluştuğu için sanırım dosyalar kaldırılmış. Bu hafta güncellemeyi kesin verirler diye düşünüyorum çünkü Bu güncelleme den sonra Çin'de resmi tatil varmış Mart ayına kadar yeni güncelleme gelmeyecek. Yani bu haftaki güncelleme Mart ayına kadar çıkacak son güncelleme olacak. Bu haftaki guncellemnin geleceğini düşünüyorum pazar gününü bekleyelim bakalım .

Oyla:

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
8.1.25 i hiç görmedim daha 8.1.18 i paylaştı forumdan bi arkadaş ne gibi bir hata varmış bu sürüm de şarj süresi de çok iyi

Oyla:

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
8.1.25 geçen pazar günü yayınlandı fakat dosya sıkıntılı idi. 1.1gb civari olmasi gereken dosyanın boyutu 335 MB falan idi dosya eksik yüklenmiş idi. 8.1.18 rom dosyası ise wipe yapıp yüklendiği zaman düzgün kurulmuyor ve glhata veriyordu geçen haftaki rom üstüne wipe yapmadan kurmak gerekiyordu yani iki haftanın dosyaları da sıkıntılı idi. Ben epic rom kullanıyorum ve yakından takip ediyorum dosyaları. Herhalde dosyaları ilk indirilenlerden birisi benimdir.

Uzun lafın kısası geçen iki haftanın rom dosyaları sıkıntılı idi ve bu epic rom geliştiricileri tarafından fark edilip dosyalar kaldırıldı. Umarım bu hafta güncelleme gelir çünkü bu hafta da gelmez ise Mart ayına kadar güncelleme yok maalesef. Çin'de resmi tatil var Mart ayına kadar.

Oyla:

byl82

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
samsung s 3
Konular
24
Mi5 geliştiricisi herhalde sadece mi 5 s veriyor mi 5 bıraktı herhalde 3 hafta oldu güncelleme yok yeni rom arayışındayım

Oyla:

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Eu rom yükleyebilirsiniz o da güzel bir rom. Ben beklemeyi tercih ediyorum belki gelir yeni sürüm.

Oyla:

Tugrulxioami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi 5
Konular
13
bende beklemedeyim gelmesede başka sürüme geçiş yapar mıyım bilmiyorum sabah miui am denedim ama epic in yeri ayrı bende

Oyla:

harunalkan123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
3
Benim de şuana kadar kullandığım en iyi rom epic bence. Ama ne oldu ise birkaç haftadır bir düzen tutturamadılar. Bakalım yeni guncelleme gelecek mi veya ne zaman gelecek .

Oyla:

byl82

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
samsung s 3
Konular
24
Benim de şuana kadar kullandığım en iyi rom epic bence. Ama ne oldu ise birkaç haftadır bir düzen tutturamadılar. Bakalım yeni guncelleme gelecek mi veya ne zaman gelecek .
Bende 2 gün daha bekleyip başka rom arayacağım epic-rom alışmıştım çıktığı günden beri kullanıyordum
[doublepost=1517748636,1517748164][/doublepost]Güncelleme yayınlandı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt