Soru Mi5 Batarya Önerisi

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
-Ekran görüntülerinde de görebileceğiniz üzere Batarya 3 yılın sonunda bu hale geldi. Evde 3 saatte, dışarıda 2 saatte bitiyor.
-2016 Miui 8 ile kıyasladığımda ise 1 saat video izlediğimde %10-12 şarj kaybı varken şuan 2019 Miui 10 üzerinde 1 saatlik video sonunda %25-30 civarında kayıp var.
-Bataryada şişme yok, aşırı ısınma yok.
-Yaklaşık 6 aydır da sürekli şarj kesiyor telefon. Kablo ve adaptörde sorun yok, C girişinde veya dönüştürücüde problem olabilir. (Rom değiştirdim fark yok)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Piyasada çok fazla BM22 batarya var, hangisi işimi görür tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Farklı bir yorumlamanız yok ise batarya önerilerinizi bekliyorum.

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
AliExpress de nohon var hocam en iyisi o şuan

Oyla:

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Olumlu yorumlar kadar olumsuz yorumlar da var. 120 lira verip 1 ay bekleyip bir de performans olarak mutlu etmezse kötü bir durum olur. Türkiye'de satan yok mu bunu acaba veya farklı alternatifler?

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Olumlu yorumlar kadar olumsuz yorumlar da var. 120 lira verip 1 ay bekleyip bir de performans olarak mutlu etmezse kötü bir durum olur. Türkiye'de satan yok mu bunu acaba veya farklı alternatifler?

Ben mi6 için n11 den almıştım şükür 8 ay oldu bı problem yok performansı gayet iyi . Sizin için bir araştırma yapayım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben mi6 için bu mağazadan almıştım buyrun . Fiyatı da uygun

n11.com'dan Xiaomi Mi5 BM22 Batarya Pil Tamir Seti seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Oyla:

ligtv39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
okan
Cihazım
salman
Konular
4
Ben Hepsiburada.com dan almıştım 60 küsurdu.
Beyler siz kaç saat ekran açık süresi aliyorsunuz ? Ben 3 saat mobil veri ile zor alıyorum , wifi ile 3.5 saat civari alıyorum.
Bekleme de sarj da harciyor sizde de harcıyor mu?

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Ben Hepsiburada.com dan almıştım 60 küsurdu.
Beyler siz kaç saat ekran açık süresi aliyorsunuz ? Ben 3 saat mobil veri ile zor alıyorum , wifi ile 3.5 saat civari alıyorum.
Bekleme de sarj da harciyor sizde de harcıyor mu?

Nohon varken 4.5 mobil veri 5 saat wifi şimdi eski batarya var nohon kablosunu zedeledim galiba bişey oldu bozuldu şuan 3 saat 3.5 saat arası

Oyla:

lordmad

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mad
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
2
-Ekran görüntülerinde de görebileceğiniz üzere Batarya 3 yılın sonunda bu hale geldi. Evde 3 saatte, dışarıda 2 saatte bitiyor.
-2016 Miui 8 ile kıyasladığımda ise 1 saat video izlediğimde %10-12 şarj kaybı varken şuan 2019 Miui 10 üzerinde 1 saatlik video sonunda %25-30 civarında kayıp var.
-Bataryada şişme yok, aşırı ısınma yok.
-Yaklaşık 6 aydır da sürekli şarj kesiyor telefon. Kablo ve adaptörde sorun yok, C girişinde veya dönüştürücüde problem olabilir. (Rom değiştirdim fark yok)

Piyasada çok fazla BM22 batarya var, hangisi işimi görür tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Farklı bir yorumlamanız yok ise batarya önerilerinizi bekliyorum.
batarya almadan önce syberia project rom kurup denemenizi öneririm. İnceleme - Syberia Project Kurulum Tanıtım İnceleme ve Detay Bilgilendirme (Android 9.0 Pie)

Oyla:

sahdalaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğan Can
Cihazım
Mi 5
Konular
5
2 aydan fazla oldu nohon batarya kullanıyorum. Gayet iyi, tek eksi yani quick şarj yok. Normal standart şarj var. Yani dk da %1 doluyor. Gelelim performans konusuna pixel rom pie kullanıyorum ve 4 - 4 buçuk saat süre alıyorum mobil veri ile. Wifi kullanımı yok

Oyla:

qamil64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kamıl
Cihazım
mı 5
Konular
4
Çin'den aldım. AliExpress. 1.5 saat olan ekran süresi 5 saat oldu. Memnundum telefon kapandı bir daha açılmadı

Oyla:

ralf_fb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emin
Cihazım
Mİ5
Konular
0
ben de yaklaşık 1 aydır çinden aldığım nohon bataryayı kullanıyorum , benim orjinal batarya öldüm artık göm diyordu , bende onu dinleyip nohon taktıktan sonra mobil veri wifi sosyal medya video internet dolaşımı gibi kullanımlarda ortalama 5 buçuk saat ekran süresi alıyorum ve elinden telefonu çok fazla düşürmeyen biriyim , ben çok çok memnun kaldım , hızlı şarj da bir problem yok ısı derece göstergesi de sorunsuz çalışıyor yani orjinal batarya dan farksız. ürün site de yazdığı gibi 21 gün civarında elime ulaşmıştı , ben nohon un kendi orjinal aliexpress mağazasından satın aldım ve iyi ki öyle yapmışım , bizim sitelerde ki fiyatı uygun olan bataryalar dan korktum çünkü ofiste bir arkadaşımın n11 den aldığı BM22 1 ayı bile görmeden 5 saatte kapanmaya başladı , benim tavsiyem eğer nohon almaya karar verirseniz nohon'un aliespress teki orjinal mağazasından sipariş verip tracking number seçeneği ile gönderim istemenizdir , ayrıca instagram da nohon pil satan nohonbatarya isimli bir satıcıya rastlamış fakat iletişime geçmemiştim , güvenirliği konusunda bir bilgim yok isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt