Çözüldü Mi5 batarya değişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nevusarm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
7
Kullandığım mi5 bataryası arka kapağı attıracak şişti bu sebeple değişmek istiyorum değişim ücreti ne kadar ?

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Kullandığım mi5 bataryası arka kapağı attıracak şişti bu sebeple değişmek istiyorum değişim ücreti ne kadar ?

Merhaba

Ürün bizim garantimiz altındaysa ücretsiz batarya değişimi yapılabilir.Ürününüzü yurtiçi veya mng kargo ile ücretsiz olarak yollayabilirsiniz. Eğer ürün garantimiz altında değilse veya garanti süresi bitmiş ise 120 TL'lik batarya değişim ücreti vardır.Konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla.

nevusarm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
7
Başkalarıda yararlansın bu sorularımdan diye burdan soruyorum. İsterseniz siz mesaj ile cevap verin tercih sizin hepsiburada üzerinden aldığım mi5 de 2 yıl garanti var diyor doğru mudur. Sizin sitenizeden sorguladigmda sonuç bulunamadı dedi ancak hepsiburdaya göre daha garantim devap ediyor.Son olarak kargolama yerine şubenizden teslim edip teslim alsam olur mu

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Başkalarıda yararlansın bu sorularımdan diye burdan soruyorum. İsterseniz siz mesaj ile cevap verin tercih sizin hepsiburada üzerinden aldığım mi5 de 2 yıl garanti var diyor doğru mudur. Sizin sitenizeden sorguladigmda sonuç bulunamadı dedi ancak hepsiburdaya göre daha garantim devap ediyor.Son olarak kargolama yerine şubenizden teslim edip teslim alsam olur mu

Batarya değişim ücreti 120 tl olarak belirtmiştim zaten yukarıda.Eğer imei numaranızı özel mesaj yoluyla paylaşırsanız garanti durumunu kontrol edelim.

Saygılarımızla.

nevusarm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
7
İmei mesaj attım garantisini kontrol edebilir misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt