Yardım mi5 artımlı rom paketleri

• Konbuyu başlatan pyross
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 721

pyross

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mİ5
Konular
17
merhaba mı5 4/128 pro kullanıyorm suanda 7.2.16 mıuı8 android 7.0 war..
sorum ıse su resımde gordugunuz artımlı rom paketlerı ılk guncellemede gelıyor bnde twrp den yuklıyım dedım ama hıc bısekılde yunkelnmıyor ılla tam rom paketını ındırmek gerekıyor ... bu artımlı rom paketlerını nasıl yukleyebılırız bılgısı olan warmı .?
yoksa ılla tam rom mu ındırıp yuklememız lazım sımdıden tesekkur ettim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
merhaba mı5 4/128 pro kullanıyorm suanda 7.2.16 mıuı8 android 7.0 war..
sorum ıse su resımde gordugunuz artımlı rom paketlerı ılk guncellemede gelıyor bnde twrp den yuklıyım dedım ama hıc bısekılde yunkelnmıyor ılla tam rom paketını ındırmek gerekıyor ... bu artımlı rom paketlerını nasıl yukleyebılırız bılgısı olan warmı .?
yoksa ılla tam rom mu ındırıp yuklememız lazım sımdıden tesekkur ettim

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

TWRP olduğu için hocam :) TWRP yüklediğinizde orijinal recovery'i silmiş oluyorsunuz. Sistemde değişiklik olduğu için de sadece OTA dosyaları ile güncelleyemiyorsunuz ve tüm romu indirmeniz gerekiyor.

Oyla:

pyross

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Mİ5
Konular
17
TWRP olduğu için hocam :) TWRP yüklediğinizde orijinal recovery'i silmiş oluyorsunuz. Sistemde değişiklik olduğu için de sadece OTA dosyaları ile güncelleyemiyorsunuz ve tüm romu indirmeniz gerekiyor.
peki ya guncellemelerı fastboot ile yapsak telefonda sıfırlama sozkonusu olurmu .. guncellemelerı twrp den yukledıgımde her seferınde telefon sıfırlanıyor sebebı twrp yukledıgımde sıfre ıstıyor onun ıcın sıfırlıyor...

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Fastboot tan yüklerken flash all seçmediğiniz taktirde veri kaybınız olmaz hocam ancak Twrp yüklü iken bu şekilde güncelleme yüklemek oldukça riskli. Sonuç olarak çok büyük ihtimalle yine wipe all yaparak rom yüklemeniz gerekecektir.

Oyla:
Üst Alt