Yardım Mi5 Açılmıyor.Garanti süreci

ufuk67

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi5
Konular
1
Merhabalar yaklaşık bir buçuk yıldır kullandığım mi5 telefonum dün kapandı ve bir daha açılmadı.
Yaklaşık Bir süredir kapanıp açılma, bataryanın aşırı ısınması ve çabuk tükenmesi,ghost screen gibi problemleri vardı ama garantiye korkudan gonderemiyordum. Çünkü internette delta servisle ilgili olumsuz yorumlar görüyordum. Fakat bu sitede delta servisin üyelerle ilgilendiğini görünce gönlüm rahat şekilde telefonu bugün gönderdim. Bundan sonraki süreci merakla bekliyorum. Umarım her şey yolunda gider.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhabalar yaklaşık bir buçuk yıldır kullandığım mi5 telefonum dün kapandı ve bir daha açılmadı.
Yaklaşık Bir süredir kapanıp açılma, bataryanın aşırı ısınması ve çabuk tükenmesi,ghost screen gibi problemleri vardı ama garantiye korkudan gonderemiyordum. Çünkü internette delta servisle ilgili olumsuz yorumlar görüyordum. Fakat bu sitede delta servisin üyelerle ilgilendiğini görünce gönlüm rahat şekilde telefonu bugün gönderdim. Bundan sonraki süreci merakla bekliyorum. Umarım her şey yolunda gider.
Geçmiş olsun hocam. Süreç tamamlandığı zaman tekrar özelden ulaşın konuyu açalım bu durumda.
İyi forumlar.

ufuk67

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi5
Konular
1
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonum tamir sürecinden sonra ekran değişimi yapılarak gönderildi. Şu anda ekranda ışığı sızması sorunu var. Telefonun arkası yine ısınıyor birkaç uygulama açınca ve batarya yine çabuk tükeniyor. Bu arada batarya değiştirilmedi. Delta servis iletişim açısından iyi ama keşke telefon bu şekilde gelmeseydi.

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Telefonum tamir sürecinden sonra ekran değişimi yapılarak gönderildi. Şu anda ekranda ışığı sızması sorunu var. Telefonun arkası yine ısınıyor birkaç uygulama açınca ve batarya yine çabuk tükeniyor. Bu arada batarya değiştirilmedi. Delta servis iletişim açısından iyi ama keşke telefon bu şekilde gelmeseydi.

Merhaba
Yaşanan bu durum adına özür dilerim.Gerekli olan bilgilerini tarafınıza özel mesaj yoluyla ilettim.Ürün servisimize geldikten sonra en kısa sürede onarımı yapıp yollayacağım.Hata olarak da ekran yapışkanların da sorun olduğunu düşünüyorum :(

Saygılarımızla.

Üst Alt