Mİ5 8.2.2 Yavaşlık sorunu

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
Merhaba

8.1 de iken sıkıntısı olmayan telefon 8.2.2 güncellemesi ile sıkıntı çıkarmaya başladı.
en önemli sorun telefonda kullanım esnasında takılma ve donmalar oluyor,wireless az çekiyor ve daha yavaş şarj oluyor.flasboot ile temiz 8.2.2 kurdum sorun aynı özellikle telefonda takılma donma olunca moralim bozuluyor.
bu sorunu birtek benmi yaşıyorum.

Manliga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Konular
0
Merhaba

8.1 de iken sıkıntısı olmayan telefon 8.2.2 güncellemesi ile sıkıntı çıkarmaya başladı.
en önemli sorun telefonda kullanım esnasında takılma ve donmalar oluyor,wireless az çekiyor ve daha yavaş şarj oluyor.flasboot ile temiz 8.2.2 kurdum sorun aynı özellikle telefonda takılma donma olunca moralim bozuluyor.
Benim telefonum da böyle bir sıkıntı yok telefon çok seri çalışıyor şarjı olma süresi yine aynı wifi de çok iyi çekiyor iPhone çekmediği yerden çekiyor. Bence bir format attıp deneyin

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
wifi benddede cok az cekıyor nedendir bilemmem

woytos

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
OĞUZ
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Merhaba

aynı sorun bendede var ve hala sebebini bulamadım :(

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
aynı sorun bendede var ve hala sebebini bulamadım :(
Emin olmak için fastboot ile telefonun yazılımını 8.1 'e geri yükledim,telefon kendine geldi ve problemler düzeldi.eğer yakın zamanda güncelleme gelmeyecek ise 8.1'e geri dönceğim.

tektek1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
mi5
Konular
1
Merhaba

Katılıyorum aynı durum bende de var ,çok yavaşladı

Emrahgurbuz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
mi5
Konular
0
8.2 için zip dosyasını gerekli sitedn indirdim yükledim. hemen hemen benzer sorunları yaşadım pek sorun etmedim fakt benim için olmazsa olmaz gps yi bulamıyor haliyle yön bulmam çile olmaya başladı eski sürümü güncelleyiciden yüklemek istedim fakat eski sürüm deyip kabul etmiyor. indirdiğim zip dosyasını farklı bir şekilde kabul ettirip yüklemeyi tamamlayabilir miyim yada bunlar ile uğraşmadan gps sorununu nasıl çözebilrim? görüp bilen bir arkadas bu konuda yol yöntem belirtirse sevinirim. hayırlı aksamlar dilerim

tekhim84

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 4X
Konular
0
Bende Redmi 4X var. bir kaç günden beri Wireless bağlanmakta problem yaşıyor. sürekli bağlantıyı kesiyor. Üzerine tıklıyorum tekrar bağlanıyor, daha sonra yeniden bağlantıyı kesiyor.
Modemin yanında bile bağlantı yetersiz diyor.
Yeni güncelleme yaptım olmadı, tekrar fabrika ayarlarına çevirdim yine olmuyor.
Bir çözüm bilen var mı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-12-05-00-00-47-647_com.android.settings.png
    Screenshot_2017-12-05-00-00-47-647_com.android.settings.png
    84,7 KB · Görüntüleme: 7
Üst Alt