Mi5 7.2.8.0.0 Rom

ocak1989

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ÜMİT
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
1
Arkadaşlar hepsi burada dan mi5 aldım telefonun romu miui global 7.2.8.0.0. Stable şimdi bu rom için fake rom deniliyor evde PC yok ben yapamam yenileme bu ürünü hemen geri iade mi etmeliyim servise mi gondereyim tavsiyeniz nedir

bstrkahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5
Meslek
Gemicilik
Konular
4
Arkadaşlar hepsi burada dan mi5 aldım telefonun romu miui global 7.2.8.0.0. Stable şimdi bu rom için fake rom deniliyor evde PC yok ben yapamam yenileme bu ürünü hemen geri iade mi etmeliyim servise mi gondereyim tavsiyeniz nedir

Pc olan bir arkadaşındamı yok onun evinden Orjinal Rom yükleyebilirsin,Ama eğer oda yoksa servise gönderebilirsin biraz uzun sürer ama telefonunun gelmesi beklemem diyorsanda iade edebilirsin. :)

ocak1989

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ÜMİT
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
1
En temiz öyle olacak galiba ya valla heves kursağında kaldı saçmalık y birde kamera bazen hata veriyor ekran mor oluyor kapanıyor kamera acaba yazilimdanmidir bu sorun

mgt3453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mahmut
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
4
Banada o romla geldi öyle kullanabilirsin bence kulaklık ses çıkışı muazzam o romla artı bildirimlerde sıkıntı yok ve pil suresi çok iyiydi ben global geçtim ama gecmesemde olurmuş bi bilgisayar bulana kadar kullan sıkıntı cikarmaz

bstrkahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5
Meslek
Gemicilik
Konular
4
En temiz öyle olacak galiba ya valla heves kursağında kaldı saçmalık y birde kamera bazen hata veriyor ekran mor oluyor kapanıyor kamera acaba yazilimdanmidir bu sorun
Dostum bende öyle bir sorun hiç olmadı mor renk olayı felan sen en temizi iade et başka bir satıcıdan al

ocak1989

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ÜMİT
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
1
Şuanda pil süresi iyi değil ve kamera hata verme sorunu var anlamadım yazık harbi geri iade etsem satıcı ne yapacak açılmış kutu yeni rom da bi kaç gün sürüyor herhalde yükleme falan

bstrkahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5
Meslek
Gemicilik
Konular
4
Şuanda pil süresi iyi değil ve kamera hata verme sorunu var anlamadım yazık harbi geri iade etsem satıcı ne yapacak açılmış kutu yeni rom da bi kaç gün sürüyor herhalde yükleme falan

Cihazda mor renk olayı hakkında bir bilgim yok hocam ne söylesem yalan olur fakat ben hepsiburada'dan aldım benimkide 'Fake Rom'du fakat ben Global Rom yaptım öyle mor renk olayı ile karşılaşmadım yada bir kamera olayı ilede ya iade şansın varsa et yoksa garantiye ver

Üst Alt