Yardım Mi5 32GB Wifi ağlarını görmüyor

tugaykavuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tugay
Cihazım
mi5
Konular
2
Araştırma yaptım ama uygun konu bulamadım, yani var ama rootlu cihazlar için vs. anlatılmış.
Cihazda root yok, stabil son güncelleme yüklü. Sabah uyandım wifi kopmuş ve wifi ağlarını görmüyor cihaz, basit yöntemleri denedim ama sonuç alamadım. Mac adresi görünyor ama ip adresi kısmında kullanılamıyor yazısı var. Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Madem rom root twrp gibi işlerle uğraşmak istemiyorsunuz o zaman telefonu bi fabrika ayarlarına çevirip kontrol edin hocam :)
En azından telefonunuz da kendine gelmiş olur :)
Bazen kafayı yiyiyor telefonlar. Fabrika ayarlarına dönmek kendine getiriyor :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tugaykavuk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tugay
Cihazım
mi5
Konular
2
Madem rom root twrp gibi işlerle uğraşmak istemiyorsunuz o zaman telefonu bi fabrika ayarlarına çevirip kontrol edin hocam :)
En azından telefonunuz da kendine gelmiş olur :)
Bazen kafayı yiyiyor telefonlar. Fabrika ayarlarına dönmek kendine getiriyor :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şuan çok fazla verim var ve uğraşmak istemiyorum yedeklemekle. En son çare olarak onu düşüneceğim hocam, başına gelmiş ya da bu konularda pro olan birisi çıkarı umarım da sıfırlamaya gerek kalmadan halledebilirim

Oyla:

teknokaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
arif
Cihazım
mi 5 32 gb
Konular
1
yeni ikinci el aldığım mi 5 32 gb aynı sorun bendede var wifi leri gösteriyor şifreyi giriyorsunuz bağlanıp kopuyor bağlanır gibi oluyor ip almıyor bağlı internet yok diyor videolara bakarak statik ip falan atadım ip değiştirdim şimdide bağlı kalıyor kopuyor ama internet gine yok lutfen acil yardım edermisiniz

Oyla:
Üst Alt