Yardım Mi4W son mi ekraninda kaliyor

levonardo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sistem
Cihazım
mi4
Konular
1
W10 pro 64bit sistemim var miflash tools ile romu yukleyip islem tamamlanmistir yazisini goruyorum . Sonra islem sonu makina kapaniyor ve kirmizi isik moduna ve sonra ben tlf sarja takinca mi ekrani geliyor ve kapaniyor tekrar mi ekrani geliyor kapaniyor surekli boyle yapiyor cihazi tlf sarjdayken cikarip fastboot moda aliyorum cihazi miflash goruyor sorunum su miflash kurulumu yapiyor miflash goruyor com10 gibi degilde rakamsal biseyler yaziyor miflashta 926hd766 gibi sey yaziyor kurulum yapiyor cihaz hazir hale geliyor neden mi ekranindan sonra reset atiyor anlamadim sitedeki deefflash edl kablo alsam sorunum gidermi ? ne yaptiysam olmadi kafayi yemek uzereyim lutfen yardim edin herkese tesekkur ederim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

levonardo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sistem
Cihazım
mi4
Konular
1
telefonun şarjı bitmiş gibi görünüyor önce şarja takın şöyle 5 6 saat şarjda kalsın ondan sonra açılacaktır.
Sana ulasabilecegim numara varsa ulasmak istiyorum kardesim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Surekli mi ekrani gelip gidiyor sarjdayken boyle sarj olurmu? Bide acaba stock cin rommu kurmam gerekiyor acilmazsa

Son düzenleme:
Oyla:

levonardo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sistem
Cihazım
mi4
Konular
1
Yardim edecek kimse yokmu kos kocaman miuiturkiye 'de Mi4 Fastboot yuklemesini yapiyorum romu sorunsuz sikintisiz kuruyorum . islem basariyla tamamlandi yazisinida goruyorum ama acilmiyor telefon kirmizi isik ve baglanti sesi geliyor pcden halledecek usta yokmu su tlf . vay arkadas samsungda kullandim lg de kullandim ama ben boyle hic tlf gormedim .........

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Yardim edecek kimse yokmu kos kocaman miuiturkiye 'de Mi4 Fastboot yuklemesini yapiyorum romu sorunsuz sikintisiz kuruyorum . islem basariyla tamamlandi yazisinida goruyorum ama acilmiyor telefon kirmizi isik ve baglanti sesi geliyor pcden halledecek usta yokmu su tlf . vay arkadas samsungda kullandim lg de kullandim ama ben boyle hic tlf gormedim .........

Hocam dediğimi yaptınız mı? uzun süre şarjda bıraktınız mı cihazı

Oyla:

levonardo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
sistem
Cihazım
mi4
Konular
1
5.6 saat sarjda kaldi ama sonuc yine ayni bende tlfcuya verdim tlf oda yazilim atmis acilmamis tlf . Arka kapagini acmam lazim dedi bende guvenemedim cunku pahali ucret talep etmisti .Bende baska bi teknik servise daha verdim yarin cvp verirse oldu diye yazarim konuya insallah

Oyla:

sonsuzadek54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
mi4
Konular
0
aynı sorun bende var rom atıyorum olmuyor factory reset yapıyorum olmuyor power cıhaza bağliyorum akım cok cekıtıgını gösterıyor fakat fastboot veya factory reset moduna aldıgımda akımda herhangi bir sorun yok ne yapabilirim bilgisi olan bana yardım edebilirmi?

Oyla:
Üst Alt