Mi4s ve Mi5 ile merhaba arkadaşlar.

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
Foruma yeni üye oldum ara ara takip ediyordum zaten.Belki burası yeri değildir fakat şu malum kayıt yöntemi ile ilgili sorularım var yardımcı olacak birileri var mı acaba ? Bir de sahibinden de ilanlarım var ilgilenen olursa iletişime geçebilir.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Aramıza hoş geldiniz. Malum kayıt yöntemiyle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz :)

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
Aramıza hoş geldiniz. Malum kayıt yöntemiyle ilgili sorularınızı sorabilirsiniz :)
Hoşbulduk,cevabınız için teşekkürler.Bir çok cihaz sattım lakin imei işine elim varmadı.Pc ye gerekli tüm teçhizatı kurdum hepsi hali hazırda bekliyor.Pc bilgim yüksek sayılır elimde rot rom işlerine yatkın daha önce yaptım.Xiaomi ye ilk defa yazılım atacağımdan elimdeki müşteriye aldığım cihazı gümletmek istemiyorum.İmei işlemi riskli mi ? Birçok blogda okudum bana basit geldi sizin şuraya dikkat et yoksaaa .... olur dediğiniz bir kısım var mı ? Bunları merak ettim :) İlgilenen ve cevaplayan herkese teşekkür ederim şimdiden.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam korkulacak bir yanı yok ama her zaman qcn yedeğinizi bir kenarsa saklayın. Bir sorun olmaz yedek elinizdeyse.

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
Hocam korkulacak bir yanı yok ama her zaman qcn yedeğinizi bir kenarsa saklayın. Bir sorun olmaz yedek elinizdeyse.
Tamam hocam,aklıma birde şu takılıyor eğer telefonunuzun fastbooth romu yoksa bir daha düşünün deniyor.Bu fastbooth rom nedir ki ? 4-5 güne bir mi4c teslimatı yapacağım müşteri illa kayıt yap diyor.E bende tecrübesizim telefonu patlatırsam direk zarar üç kuruş için riske girer değer mi bilemedim ama inşallah sizin yardımınız ile halledicem.

Referans olarak bu bloğu kullanacağım uyar mı sizce

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Tamam hocam,aklıma birde şu takılıyor eğer telefonunuzun fastbooth romu yoksa bir daha düşünün deniyor.Bu fastbooth rom nedir ki ? 4-5 güne bir mi4c teslimatı yapacağım müşteri illa kayıt yap diyor.E bende tecrübesizim telefonu patlatırsam direk zarar üç kuruş için riske girer değer mi bilemedim ama inşallah sizin yardımınız ile halledicem.

Referans olarak bu bloğu kullanacağım uyar mı sizce
Hocam her xiaomi telefonun fastboot romu var korkmanıza gerek yok. Bir yerde takılırsanız mesaj atarsınız bana yardım ederim.

Üst Alt