Mi4s Android 6 yüklemek istiyorum

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Cantara kardeşim evet dediğin gibi bootloader kilidi yüklü bir keresinde denedim cihaz komple çöktü ve Türkçe dilde gitti yapamadım İstanbul a yolladım onlarda Trabzon a mı ne yolladılar eski haline döndü sanırım ben bilmiyorum o kilidi nasıl kaldıracam ve nasıl yükleyeceğim
Trabzona geldiyse bana gelmiştir hocam. 4s in android 6 resmi romu yok malesef.

klacid63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fethi
Cihazım
xioami 4s
Konular
5
Xenex kardeşim o zaman bunu böyle kullanacaz galiba peki çıktığında size yollasam olurmu miui 8.0.1 kullanıyorum odamı değişmedi ben alırken bana denilen bu çok güncelleme alır daha bir tane bile almadı valla

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Xenex kardeşim o zaman bunu böyle kullanacaz galiba peki çıktığında size yollasam olurmu miui 8.0.1 kullanıyorum odamı değişmedi ben alırken bana denilen bu çok güncelleme alır daha bir tane bile almadı valla
Cihazın global romu yok, üzerindeki rom multirom dediğimiz dil paketleri ve google play eklenmiş bir rom. Oto güncelleme almaz. Şuanda 8.1.4.0 sürümü var cihazınıza.

klacid63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fethi
Cihazım
xioami 4s
Konular
5
Peki bişey sormak istiyorum size arkadaş ya lg g4 var 1 yıllık benim mı 4s le takas etmek istiyor ne yapmalıyım

rochezdea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi4s
Konular
5
Peki bişey sormak istiyorum size arkadaş ya lg g4 var 1 yıllık benim mı 4s le takas etmek istiyor ne yapmalıyım
bence yapmasın ben mi4s kullanıyorum telefon çok güzel çok iyi fakat biraz ugraştırıyor . forumda biraz bak rom felan yüklemesi baya uğraştırıyor ama telefon çok iyi

Üst Alt