Soru Mi4LTE guncellemesınden sonra acılmıyor

Lhotse81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tamer
Cihazım
Mİ 4
Konular
1
Beyler merhaba,
Android ve tel bilgım sıfırdır önce onu soyliyım. Mİ4 LTE telefonum var ,16 gb lık.
Bugun ıtıbarı ıle telefonumun ayarlar kısmında guncelleme gordum ve devam edeyım dedım. Guncellemeyı hatırlamıyorum ama sonunda 30 M KARAR lı yazıyordu.
Hıcbırsey yapmadan yuklemeyı bekledım 30 dk surdu .Acıldı .Ardından 1 saat gecmeden google harıtayı actım ancak ekrsn gıttı ve sureklı MI yazan yazı gıdıp gelmeye başladı.
Açma kapama yaptım olmadı, guc+ses yukarı tusu yaptım olmadı. Sarja taktım kırmızı ışık sureklı uzun aralıklarla yanıp sönuyor. Az once ekran arkadan cok az bır ısık geldı ama gene acılmadı.Pcye taktım bu seferde sureklı aygıt yukleme sesı bır gelip bır gıdıyor goremedım pcde.
Beyler sorun tel degilde ıcındekı notlarım, aile fotolarım, telefoncıya gıdecegımde bu telden anlayan birıni bulabilirmşyim bilmem...
Sorum su: Bu mereti eski haline veri kaybı olmadan nasıl getırecegiz lütfen bırkaç asaşama yazar mısınız. En sonuncu asama reset olsun...
Cevap verenlere şimdiden tesekkürler..

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Beyler merhaba,
Android ve tel bilgım sıfırdır önce onu soyliyım. Mİ4 LTE telefonum var ,16 gb lık.
Bugun ıtıbarı ıle telefonumun ayarlar kısmında guncelleme gordum ve devam edeyım dedım. Guncellemeyı hatırlamıyorum ama sonunda 30 M KARAR lı yazıyordu.
Hıcbırsey yapmadan yuklemeyı bekledım 30 dk surdu .Acıldı .Ardından 1 saat gecmeden google harıtayı actım ancak ekrsn gıttı ve sureklı MI yazan yazı gıdıp gelmeye başladı.
Açma kapama yaptım olmadı, guc+ses yukarı tusu yaptım olmadı. Sarja taktım kırmızı ışık sureklı uzun aralıklarla yanıp sönuyor. Az once ekran arkadan cok az bır ısık geldı ama gene acılmadı.Pcye taktım bu seferde sureklı aygıt yukleme sesı bır gelip bır gıdıyor goremedım pcde.
Beyler sorun tel degilde ıcındekı notlarım, aile fotolarım, telefoncıya gıdecegımde bu telden anlayan birıni bulabilirmşyim bilmem...
Sorum su: Bu mereti eski haline veri kaybı olmadan nasıl getırecegiz lütfen bırkaç asaşama yazar mısınız. En sonuncu asama reset olsun...
Cevap verenlere şimdiden tesekkürler..

Hoşgeldiniz Forumumuza.
Merhabalar.
Sorununuz ile alakalı konuları sizin gibi problem yaşayan arkadaşların açtığı konularda bulabilirsiniz .
Neler yapmanız gerektiğine dayalı.

Xiaomi Mi4

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam Mi4 modelinde şarjdayken kırmızı ışığın sürekli gidip gelmesi batarya tamamen bittikten sonra şarja taktığınızda, bataryanın henüz cihazı açacak kadar dolmadığını gösteren uyarıdır. Bilgisayara taktığınızda aygıt yöneticisinin de gidip gelmesi cihazın açılıp kapandığını gösterir. Yani çok büyük ihtimalle uzunca bir süre hiç dokunmadan cihazınızı şarjda bıraktığınızda düzelecektir.

Eğer düzelmez ise cihazın arkasını açıp batarya bağlantılarını bir söküp takmanızı önerebilirim. Kendiniz yapamazsanız bir telefoncuya da götürebilirsiniz, bir kaç dakikada halledecektir, son derece kolay bir işlem. (Eğer cihazınızın garantisi varsa içinin açılması garanti dışı bırakacaktır)

Konu ilgili bölüme taşınmıştır.

Oyla:
Üst Alt