Yardım Mi4c yüzde 18 de kapandı şarja taktım yüzde 72 den şarj olmaya başladı

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Arkadaşlar telefon mi4c geliştirici stabil 9.1.3.0 yüklü bu gün ilk defa bu gün yüzde 18 de kapandı şarja taktım yüzde 72 den şarj olmaya başladı sorun ne olabilir

ssmuho

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi4c
Konular
1
Bataryan bozulmus muhtemelen.benimki de miui7 versiyonu.℅20de kapanirdi kafasina gore.bataryayi degistim.duzeldi.
Batarya aliexpressten alabilirsin.

Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Aynen buyuk ihtimal bataryadan kaynakli.

Oyla:

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Bataryan bozulmus muhtemelen.benimki de miui7 versiyonu.℅20de kapanirdi kafasina gore.bataryayi degistim.duzeldi.
Batarya aliexpressten alabilirsin.
Teşekkürler aliexpresteki batarya orjinalmi aldığınız satıcının linki varsa atarmısın

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ssmuho

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi4c
Konular
1
Teşekkürler aliexpresteki batarya orjinalmi aldığınız satıcının linki varsa atarmısın

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cok aradim ama bulamadim maalesef orijinali.aliexpresste satilanlar cakma.ben de sadece batarya ureten bi markanin urununu aldim.marka losencoer.aliexpresste magazasi var.3350mah yazio ama performansi bence 2800 dolaylarinda.11 dolara aldim 3 ay once25gun surmedi geldi.youtubede bi iki batarya degisim videosu izledim.kendim degistim bataryayi.ilk defa yaptigim bir seydi.

LOSONCOER 3350 mAh BM35 Pil Cep Telefonu Pilleri Için Orijinal Xiaomi 4C Pil Mi4C Mi 4C
to Clipboard
(from AliExpress Android)

Oyla:

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Cok aradim ama bulamadim maalesef orijinali.aliexpresste satilanlar cakma.ben de sadece batarya ureten bi markanin urununu aldim.marka losencoer.aliexpresste magazasi var.3350mah yazio ama performansi bence 2800 dolaylarinda.11 dolara aldim 3 ay once25gun surmedi geldi.youtubede bi iki batarya degisim videosu izledim.kendim degistim bataryayi.ilk defa yaptigim bir seydi.

LOSONCOER 3350 mAh BM35 Pil Cep Telefonu Pilleri Için Orijinal Xiaomi 4C Pil Mi4C Mi 4C
to Clipboard
(from AliExpress Android)

teşekkür ederim

Oyla:

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Hocam cepportla bir iletisime gecin bence xiaomi yedek batarya uretiyor mu diye normalde uretmesi lazim ama ben goremedim.

teşekkürler cepporta sorarım ama ebay da mi4c batarya değişim videosunda gördüğüm bataryanın aynısı var ama tabiki orjinalmi çakma mı eline geçmeden anlamak mümkün değil satıcı çinden onun için insan emin olamıyor zaten şuan telefonu oğlum kullandığı için takip ediyor bakalım yine %20 de kapanacakmı bu olayı bir kere yapmış şu an takipteyiz yine yaparsa o zaman pil değişimini düşünürüm

Oyla:

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
teşekkürler cepporta sorarım ama ebay da mi4c batarya değişim videosunda gördüğüm bataryanın aynısı var ama tabiki orjinalmi çakma mı eline geçmeden anlamak mümkün değil satıcı çinden onun için insan emin olamıyor zaten şuan telefonu oğlum kullandığı için takip ediyor bakalım yine %20 de kapanacakmı bu olayı bir kere yapmış şu an takipteyiz yine yaparsa o zaman pil değişimini düşünürüm
Rica ederim. Bazi sitelerde bende gordum ama ''çıkma'' olma ihtimali var midir bilemedim aklinizda olsun.

Oyla:
Üst Alt