Mi4 Telefon aramalarında sorun yaşıyorum

FoXDiE

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
Merhabalar,

Mi4 kullanıyorum lakin normal telefon aramalarında bazen sesim karşıya çok az gidiyor. Çok derinden geliyor anlaşılmıyo diyorlar. Daha önceden s4 ile aynı hatta böyle bir sorun yaşamamıştım. Fikir verebilecek bir arkadaş olursa teşekkür ederiz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cvp: Mi4 Telefon aramalarında sorun yaşıyorum

FoXDiE pid=14686 dateline=1418896964' Alıntı:
Merhabalar,

Mi4 kullanıyorum lakin normal telefon aramalarında bazen sesim karşıya çok az gidiyor. Çok derinden geliyor anlaşılmıyo diyorlar. Daha önceden s4 ile aynı hatta böyle bir sorun yaşamamıştım. Fikir verebilecek bir arkadaş olursa teşekkür ederiz.

Telefonunuzda kılıf veya arka koruma gibi bir aksesuar kullanıyor musunuz?

Mi4'te arka kameranızın üzerinde küçük bir delik göreceksiniz. Bu cihazınızın ikinci mikrofnudur ve ortamdaki sesi algılayarak çağrı esnasında hem size gelen seslerin hem de sizin sesinizin yüksekliğinin ve berraklığının ayarlanmasına yardımcı olur. Eğer ki bu ikinci mikrofonu kapattıysanız çağrı sırasında ses problemleriyle karşılaşabilirsiniz.

FoXDiE

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1

Kılıf kullanmıyorum ama elimle bazen kapatıyo olabilirim üst mikrofonu. İşaret parmağım telefona destek için oralarda oluyo. Buna dikkat edeceğim. Teşekkürler zaman ayırdığın için. Deneyip sonucu yazacağım.

FoXDiE

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1

Formatladıktan sonra düzeldi 
iyi günler herkese

Üst Alt