Yardım Mi4 Sinyal Problemi

cnky50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Miui
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Arkadaşlar telefonumda son 1 aydır şebeke sinyal problemi yaşıyorum. Cihaz bazen çok az sinyal alırken bazen de hiç almamaktadır. Cihazı söktüm anten kablolarında herhangi bir problem yok her şey yerli yerinde ayrıca başka hatlar üzerinden de denedim sonuç aynı. Yardımlarınızı bekliyorum

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
Aynı sorun eski telefonum mi4de de mevcut.data ve konuşmada sıkıntılar oluyor.

Oyla:

ilkerkazan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker
Cihazım
Mi4
Konular
0
Bende de var. Mobil veri kesilip duruyor konuşma problemli oluyor bazen Turkcell kullanıyorum telefon hep kılıfta kullanıldı çizik yok format attım biraz düzelip tekrar aynı oluyor acaba yazılımsal bi sıkıntı mı var son sürüm golobal karalı sizce rom değiştirelim mi gerek var mı??

Oyla:

ilkerkazan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlker
Cihazım
Mi4
Konular
0
Arkadaşlar telefonumda son 1 aydır şebeke sinyal problemi yaşıyorum. Cihaz bazen çok az sinyal alırken bazen de hiç almamaktadır. Cihazı söktüm anten kablolarında herhangi bir problem yok her şey yerli yerinde ayrıca başka hatlar üzerinden de denedim sonuç aynı. Yardımlarınızı bekliyorum
Çözüm bulabildiniz mi

Oyla:

chheess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Xiaomi MI 4
Konular
6
arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım. çözüm şöyle;
anakart ve siyah arka kapak üzerinde telefonun metal gövdesiyle bağlantı sağlayan tırnaklar var. telefonu söküp takarken o tırnaklar eğiliyor ve temas sağlayamıyor. o tırnakları düzeltince benim sorunum düzeldi. belki sizdede işe yarar.

Oyla:
Üst Alt